Technológie

12. týždeň – týždeň o malej katastrofe zvanej Cyberpunk a Google Stadium

Čo prinieslo posledných 7 dní v hernom priemysle?

Hype sa opäť zrútil. Vyšiel Cyberpunk, ktorý možno splnil očakávania na PC, ale na konzolách má od ideálu neskutočne ďaleko. A bohužiaľ si to opäť odniesli tí hráči, ktorí na hru čakali niekoľko rokov. Cyberpunk však nebol jedinou udalosťou herného týždňa, poďme sa teda spolu pozrieť na to, čo je nové za posledné dni.

Cyberpunk nie je to, čo sme očakávali

Uff. Takže toto bolí. Aj keď má Cyberpunk 2077 priemerné hodnotenie 90/100 a relatívne pozitívne hodnotenie používateľov počítača, na konzolách sú k dispozícii dve recenzie. Jeden ocenil 65 a druhý 30. A máme tiež problémy s recenziami, pretože sme sa rozhodli zamerať na konzolovú verziu hry. Za celú situáciu samozrejme môže samotné štúdio, ktoré práve dokázalo, že dnes už nie je možné nikomu dôverovať …

Google Stadium je tu … a fanfáry ešte neznejú

Hranie hier AAA bez nutnosti nákupu hardvéru. Toto je prísľub spoločnosti Google a Google Stages. A na Slovensku je k dispozícii od minulého týždňa. Ak vás teda zaujíma, ako táto služba funguje, odporúčame naše články.

The Game Awards. Hyyyyype a tri hodiny

Udeľovanie The Game Awards je už každoročným decembrovým ceremoniálom a to isté sa stalo aj v roku 2020. Aj keď v tradičnej COVID podobe bez divákov. Napriek tomu sme sa dočkali predstavenia očakávaných ocenení a tiež niekoľkých zaujímavých herných oznámení.

A samozrejme, keď ste tu, nezabudnite na náš podcast …

READ  Dizajn Samsung Galaxy S21 unikol na internet. Toto je budúci konkurent pre iPhone 12.

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close