Technológie

AirPods Max pripojený k iPhone pomocou kábla? Pridajte 49 €!

AirPods Max pripojený k iPhone pomocou kábla

Aj keď je tento produkt v oficiálnom predaji 629 €, v balení nenájdete iba napájací adaptér. Apple bol veľmi skromný a poskytuje používateľovi iba pokyny a USB-C bleskový kábel. S týmto príslušenstvom AirPods Max môžete ľahko nabíjať, ale je veľmi ťažké sa k nemu pripojiť. Potrebujete na to ďalšie káble.

Samozrejme, ak ich máte doma, nemusíte si nič kupovať. Až donedávna bol v krabici každého nového iPhonu minimálne jeden z nich. Áno, hovoríme o redukcie pripájajúce 3,5 mm jack s hrotom blesku. V samostatnom predaji vyjdete ďalej 10 €čo nie je najmenej. Ale stále je to príjemnejšia položka.

Bude to oveľa nákladnejšie „Zvukový kábel Lightning na 3,5 mm“, ktorý nebol dodaný so žiadnym produktom v norme. Jedná sa o ďalšie príslušenstvo, ktoré používajú hlavne profesionáli.

Apple ho predáva za sumu 39 €čo je spolu so znížením o 10 € o 49 €. Pridať 629 EUR za AirPods Max a máme 678 €. Vedeli ste, že bude začínať touto sumou iPhone 11 (64 GB)?

Aj keď sa niektoré médiá Apple pre tieto „spôsoby“ vysmievajú, z nášho pohľadu sa niet čomu ohurovať. Slúchadlá AirPods už majú v názve náznak sú bezdrôtové a nie sú pre ne potrebné žiadne káble.

Na jedno nabitie vydržia až 20 hodín a tiež poskytujú špičkovú kvalitu prehrávania pomocou technológie Bluetooth. Takže ťažko povedať pre ktoré by bolo potrebné pripojiť AirPods Max k iPhone pomocou kábla. Ak však médiá potrebovali nakopnúť Apple, určite to tak bolo. Co si myslis? Napíšte nám do komentára.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close