Technológie

Aktualizácia Spotify neustále zhadzuje aplikáciu

Ak vaša aplikácia Spotify v poslednom čase v systéme Android neustále padá, nie ste sami. Nedávna beta aktualizácia pre Spotify v systéme Android spôsobuje zlyhanie aplikácie pred úplným otvorením.

Za posledných pár dní Spotify vydalo aktualizáciu svojej aplikácie pre Android, ktorá úplne zhadzuje aplikáciu. Problém je v tom, že aplikácia sa nedá otvoriť a zlyhá v priebehu sekundy alebo dvoch od prvého pokusu o jej otvorenie. Na rozdiel od posledného prípadu, keď došlo k zlyhaniu, veci nefungujú, pokiaľ ide o pripojenie služieb, ako je Android Auto. Spotify nefunguje v žiadnom prípade.

Tento problém je však obmedzený na najnovšiu verziu Spotify 8.9.2.169 pre beta aktualizáciu systému Android.

Problém sme začali vidieť v sobotu 30. decembra a pokračuje dnes bez náznaku aktualizácie, ktorá by ho opravila. Používatelia na Twitteri/X potvrdzujú to isté a kroky na riešenie problémov, ako je odinštalovanie a preinštalovanie, nefungujú/

Teoreticky by obídenie staršej verzie aplikácie Spotify malo fungovať, ale najbezpečnejšou cestou je opustiť beta program Spotify. v Obchode Play, odinštalujte aplikáciu a potom ju znova nainštalujte pomocou stabilnej verzie. Akékoľvek odinštalovanie však bude znamenať, že všetok obsah stiahnutý na použitie offline bude odstránený.

Čo sa týka načasovania, určite to nie je ideálne, keďže prebiehajú oslavy Nového roka.

Viac na Spotify:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close