Zábava

Anglickí fanúšikovia reagujú na gól Slovenska v Glastonbury počas vyraďovacieho zápasu Euro 2024

Anglickí futbaloví fanúšikovia v Glastonbury reagujú na gól Slovenska proti Trom levom počas ich nedeľňajšieho vyraďovacieho zápasu Eura 2024 v Nemecku.

Richard Perrott aj Alastair Tomlinson (29) mali na sebe anglické košele, aby vyjadrili svoju podporu Trom levom na festivale Worthy Farm.

Pán Perot, predajca pohoviek z Midsomer Norton, severovýchodný Somerset, hovoril s tlačovou agentúrou PA, keď Slovensko skórovalo, čím sa skóre znížilo na nulu, čo bolo podľa neho „šokujúce“.

„Samozrejme sledujeme futbal, ale myslel som si, že Glastonbury je o niečo dôležitejšie, no stále sa ho snažím sledovať a prejavovať mu podporu,“ povedal.

Richard Perrot má na sebe biele anglické futbalové tričko a ružový kovbojský klobúk

Anglický fanúšik Richard Perrot hovorí, že je ťažké sledovať zápas Euro 2024 v Glastonbury (Tom Lees/PA).

„Je to veľmi ťažké (po futbale v Glastonbury), signál nie je veľmi dobrý, nikto to nedáva smutne najavo, ale snažia sa dostávať aktualizácie, ako a kedy.“

Pán Perot povedal, že niektorí z jeho priateľov sa vrátili domov z festivalu, aby si pozreli zápas v ich miestnej krčme.

„Viem, že niektorí z mojich kamarátov sa už vrátili do miestnej krčmy, aby sa pozreli, a dnes večer sa tu budú držať, ale očividne sa musíte vrátiť,“ povedal.

Povedal, že sa rozhodol zostať na festivale, pretože Anglicko „netrafilo najlepšie“, takže cítil, že môže „miesto toho pozerať hudbu“.

Pán Tomlinson, policajt z Wiganu, povedal PA: „Myslím si, že je dôležité podporovať vašu krajinu, nech ste odkiaľkoľvek, Anglicko je skvelá krajina.

„Som hrdý na to, že som z Anglicka.“

Alastair Tomlinson v červenej anglickej košeli a čiernom klobúku v Glastonbury Alastair Tomlinson v červenej anglickej košeli a čiernom klobúku v Glastonbury

Alastair Tomlinson, ktorý sa zúčastnil na ceremónii, povedal, že má „dôveru v tím“ (Tom Lees/PA)

Pán Tomlinson sa v rozhovore pre PA dozvedel aj o slovenskom údere: „Je to tak.

READ  Arkane obsadil prvé miesto na Netflixe odstránením hry s chobotnicou

„Vrátime sa, mužstvu dôverujem a musíme v tom pokračovať.

„Z toho, čo som videl, sme mali väčšinu držania lopty, takže musíme hráčom veriť, pokračovať a myslím si, že budeme v poriadku.“

Pán Tomlinson povedal, že signál 4G bol na festivale „veľmi dobrý“, takže mohol asi 10 minút sledovať kanadskú country speváčku Shaniu Twain a streamovať hru na svojom telefóne.

„Počas zápasu sme strelili iba dva góly, ale myslím si, že potrebujeme pozitívny prístup,“ povedal.

„Je to turnaj, kde hrajú najlepší hráči z najlepších medzinárodných tímov, takže z nich budú dobrí hráči.

„Musíme sa sústrediť, veriť v seba a ísť ďalej.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close