Technológie

Apple Watch Series 6 sa môžu premenovať na Apple Watch Pro!

15. septembra je za dverami a nás čakajú rôzne prekvapenia. Je verejným tajomstvom, že Apple ukáže nové hodinky. Dokonca sa špekuluje o príchode lacnejšie verzie. Doteraz sme ich označovali ako Apple Watch Series 6 A Apple Watch SA. Posledný únik naznačuje zmenu.

Apple Watch a Apple Watch Pre

Jablková spoločnosť môže upraviť logiku označovanie hodiniek. Vo svojom poslednom tweetu to prezradil Jon Prosser. Aj keď sa jedná o špekuláciu, jeho zdroje tvrdia, že hardvéroví inžinieri v Cupertino nazývajú tieto zariadenia Apple Watch A Apple Watch Pre.

Jednoduchšie meno patrí dostupnejšie verzií. Pôvodne sme za ňou písali „SE“ (Special Edition). Pod označením „Pre“ sa skrýva „Series 6“.

V súčasnosti nie je jasné, či ide o interné alebo finálnej marketingové názvy. Ak by však Apple prišlo s takou premenou, vôbec by sme sa nečudovali.

Niečoho podobného sme sa dočkali už vlani pri iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Podobné princípy sú uplatňované aj medzi počítačmi Mac.

Možno, že vás napadlo, na čo je to dobré. Odlíši Apple Watch Series 5 a Series 3 nie je žiadny problém.

Ako však vieme, po novom by mali byť v ponuke len Apple Watch rad 6 A oklieštenej Apple Watch Series 4 (venovali sme sa im v tomto článku).

Napadá vás, ako by bol dostupnejší model oddelený od svojho predchodcu? To je otázka, na ktorú nepoznáme odpoveď. Viac sa zrejme dočkáme až na budúci týždeň počas eventu.

Ak Apple ukáže lacnejšie hodinky (Špekuluje sa aj o príchode až začiatkom budúceho roka), pôjde o skvelú ponuku pre fanúšikov. Do komentáre nám napíšte, či si myslite, že sa zmení názov.

READ  Google a NASA uvádzajú úžasné obdobie zmien planéty Zem za 30 rokov

zdroj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close