šport

APSU pridáva do trénerského tímu mužský basketbal, Jason Quarrels, Jerell Chavis, Graham Dale

«Starý: Národná garda v Tennessee úspešne trénovala proti 45. hrozbám výbuchu CST Novinka: Telefón na oddelenie plynu a vody v Clarksville, obnovená sieťová služba

Pánsky basketbal APSUClarksville, DN – hlavný basketbalový tréner mužov na Austin Bay State University (APSU) Nate James Vítanie Jason Quarrels (sila a kondícia), Jerell Savis (rozvoj hráča) a Graham Dale (absolventský asistent) v sezóne 2021-22 oznámilo tri posily, ktoré majú obsadiť jeho prvý tím na čele projektu.

Jason Quarrels, Jerell Chavis a Graham Dale boli pridaní do tímu trénerov basketbalu mužov Austin Bay State University. (Informácie o hre APSU)

Po ukončení štúdia kineziológie na IUPUI v roku 2012 nastúpil do guvernéra Quarles od roku 2014 po tom, čo na IUPUI zastával úlohy ako mužský basketbal a ženský tenis.

V roku 2004 bol Pittsburgh Pirates, rodák z Indianapolisu, vybraný do siedmeho kola a o rok neskôr bol uznaný ako najlepšia bejzbalová bejzbalová organizácia v organizácii Pirates.

Po skončení jeho profesionálnej bejzbalovej kariéry v roku 2007 sa Quarrels vrátil domov a začal pracovať so študentmi-športovcami na Metropolitnej strednej škole Indianapolis. Neskôr pôsobil ako malý silový a kondičný tréner v lige v organizácii Toronto Blue Jays, ako aj v športovom podujatí Dugan so sídlom v Indianapolise.

Medzi pozoruhodných klientov hádok patria súčasné výnimočnosti MLP – Nova Cindergart, Aaron Sanchez, Marcus Stroman a Joe Muskrove.

Vlastnosti certifikované ako silový a kondičný špecialista (CSCS) certifikované Národnou asociáciou pre silu a kondicionovanie. Je silovým a kondičným trénerom registrovaným u Asociácie trénerov silových a kondičných trénerov (SCCC) a zastáva pozície CSCS * D a RSCC * D od Národnej asociácie pre posilnenie a kondicionovanie (NSCA).

READ  Otázky a odpovede: Obranca Flames Mackenzie Wieger hovorí o golfe, zlate a nadchádzajúcej sezóne

Chavis, ktorý ho vzal do vzdialených miest Austrálie, Estónska, Singapuru, Slovenska, Talianska, Rakúska a Indonézie, sa k personálu pridal po 12 rokoch života v zahraničí.

Chavis bol na Jamesovom radare odvtedy, čo hral ako juniorský a seniorský univerzál na strednej škole South Durham. Odtiaľ hral na Iken Community College a Delaware State a pred začiatkom kariéry ukončil štúdium psychológie.

Oženil sa s Meghan a pár má syna Jacksona.

Dale absolvoval v máji 2021 štúdium vedy o fitnes a športe v Severnej Karolíne. Počas svojho pobytu v Chapel Hill pomáhal juniorskému univerzitnému tímu basketbalistov mužov. Bol študentským asistentom v spoločnosti Tar Heels, pôvodne pod vedením Huberta Davisa a Brada Fredericka, kde hral aktívnu úlohu počas školenia. V sezóne 2020-21 bol tiež hlavným trénerom mužského basketbalového tímu siedmej triedy na Trinity School v Durhame.

Dale pracoval v táboroch pre Duke, North Carolina Central a výskumníka ESPN Chrisa Spadolu. Pôvodne pochádzal z Durhamu v Severnej Karolíne.

Kategórie

Šport

Tituly

APSU, APSU Athletes, APSU Basketball, APSU Men’s Basketball, APSU Sports, Austin Bay State University, Clarksville, Clarksville DN, Governors, Governmentes, Graham Dale, IUBI, Jason Quares, Jerell Chavis, Nate James Vaughan,
Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close