Technológie

Baldur’s Gate 3: Ako používať Withers‘ Closet of Wayfarers

Publikovaný: 2023-08-31T20:27:43

Aktualizované: 2023-08-31T20:27:53

Každý hráč RPG pozná logistické problémy spojené s hraním kooperatívnej kampane. Našťastie, Baldur’s Gate 3 má pre nich riešenie s názvom Wither’s Wardrobe of Wayward Friends. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o novom mechanikovi Laurion Studios.

Larian Studios predstavilo základný nástroj pre fanúšikov, ktorí chcú hrať Baldur’s Gate 3 v kooperácii. Táto nová mechanika sa volá Wither’s Wardrobe of Wayward Friends a rieši jednu z hlavných požiadaviek hráčov.

Článok pokračuje po reklame

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Witherovom šatníku v Baldur’s Gate 3.

Kto je Withers v Baldur’s Gate 3?

Withers je tajomná NPC v Baldur’s Gate 3, ktorá sa objavuje v 1. akte. Oživí hráčov s ich spoločníkmi, ctí triedy a schopnosti alebo ich najme za 100 zlatých.

Laurian Studios

Withers ponúkne svoje služby, keď jedna z vašich postáv v Baldur’s Gate 3 zomrie.

Withers je možné vidieť cez hlavnú dejovú líniu pri dosiahnutí Dankovej krypty, alebo sa jednoducho objaví v hráčovom tábore.

Čo je Withers Closet of Wayfarers v Baldur’s Gate 3?

Ako je popísané v aktualizácii Patch 2 Baldur’s Gate 3, Withers môže teraz ponúkať službu s názvom Wither’s Wardrobe of Wayward Friends, ktorá má hráčom pomôcť. Tí, ktorí sa chcú chytiť do kooperatívnej kampane a pokračovať v hre bez toho, aby čakali na pôvodných členov strany.

Článok pokračuje po reklame

Tu je návod, ako vývojári Baldur’s Gate 3 opísali túto novú funkciu:

„Offline priatelia, ktorí sa zdržiavajú a rušia vašu párty? Frustrácia je preč! Váš obľúbený kostlivý čudák uvaril riešenie v podobe Withers Wardrobe of Wayward Friends! Nie je to žiadna hlúposť: umiestnite neželaných členov večierky do tejto podivnej paranoje a zmiznú z dohľadu a zmiznú z mysle, kým veselá spolupráca nebude pokračovať.

Ako používať kohútikovú skriňu pocestných v baldurovej bráne 3

Spôsob, ako využiť šatník Friends Withers Baldurova brána 3Najprv to musíte urobiť Zahoďte avatarov svojich priateľov interakciou s ich offline postavami Pošlite ich do svojho tábora.

Článok pokračuje po reklame

Baldur's Gate 3 Witherov šatník Wayward FriendsLaurian Studios

Withersov šatník nájdete v jeho blízkosti vo vašom kempingu v Baldur’s Gate 3.

Keď sa vrátite do svojho kempu, nájdete veľkú skriňu zdobenú lebkami a kostrami, skriňu Withersa. Toto je položka, ktorú by ste mali použiť, aby ste do svojej kampane priviedli akúkoľvek postavu priateľov.

Ak interagujete so skriňou, uvidíte, že sa v nej ukladá každý avatar vašich priateľov, ktorý ste odmietli. Môžete si vybrať ich portrét a váš priateľ sa automaticky objaví a získa niektoré XP, ktoré ste pestovali, kým sa skrývali.

Článok pokračuje po reklame

Ak sa chcete dozvedieť viac o Baldur’s Gate 3, pozrite si naše články nižšie.

Najlepšia zostava Paladina Baldur’s Gate 3: rasa, podtrieda, pozadie a ďalšie | Najlepšia Baldur’s Gate 3 Rogue Phase: Rasa, podtrieda, pozadie a ďalšie | Najlepšia zostava strážcu Baldur’s Gate 3: rasa, podtrieda, pozadie, ďalšie | Najlepšie zbrane v Baldur’s Gate 3: Štatistiky, tipy a kde ich nájsť | Ako vyrobiť elixíry v Baldur’s Gate 3: Ingrediencie, recepty a ďalšie | Baldur’s Gate 3: Ako získať Scratch Companion

Článok pokračuje po reklame

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close