Technológie

Baldur’s Gate: The Dark Alliance konečne dostane port pre PC

Po 20 rokoch ako konzolová hra Gateway to Baltur: Dark Alliance Získava port PC. (Nesmie sa zamieňať D&T: Dark Alliance„Nový duchovný dedič, ktorý prichádza toto leto.) Baldurova aliancia je Co-op hacker a slasher z roku 2001 zasadený do zabudnutých oblastí Yon. Re-release teraz dorazilo na konzoly, avšak Black Isle Studios teraz oznámilo, že hra dostane po prvýkrát port pre PC.

Dark Alliance je iný poplatok ako hry minulého a súčasného multiplayeru. Je určite akčnejší a veľa nájdete nižšie v traileri na vydanie konzoly pre opätovné vydanie, ktorý teraz podporuje rozlíšenie 4K.

Osobne som vždy hrával iba pred bránami hlavného Balturu, nie Temnej aliancie. Imogen si však myslím, že ju v časových pásmach počujem kričať. Hovorila o tom, ako jej bolo pred jej dňami RPS Jej som ju naučil hrať Keď temná aliancia spôsobom. Staršie verzie PS2 boli rovnako dobré ako starý dobrý Co-op dovážanie, myslela si, že nostalgia sa bude dokonca rátať.

Obávam sa iba návratu k 3. vydaniu hry založenej na D&T. Keď kráčam späť k vchodu do Balturu, zdá sa mi, že sa mi v hlave miešajú hodnotenia triedy brnenia. Čísla, ako fungujú? Rozhodne som s ňou a chcem viac dobrých kooperačných kampaní, ktoré Black Isle Studios dúfa, že v tejto oblasti prinesie.

„BG: Počítačový port DA je funkčný, k dispozícii bude neskôr v tomto roku.“ Hovoria. „Dúfame tiež, že zabezpečíme online partnerstvo pomocou Steam Play na diaľku. Až budeme mať viac definitívnych informácií, budeme vás tu aktualizovať!“

Čo sa týka Dark Alliance 2, Hovorí Čierny ostrov „Fidži: DA 2. Uvažujeme o vydaní. Zatiaľ nie je nič potvrdené, ale túžba fanúšikov bola nahlas a my ju počúvame.“

READ  Ak vyhrá šampionát vo Valencii, Martin získa továrenské sedadlo v Ducati MotoGP

Black Isle neznížil dátum verzie pre PC, tvrdí však, že príde neskôr v tomto roku.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance, zatiaľ Príde v júni.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close