Technológie

Čas poznať pozastavenie nového Porsche 911 GT3

Brrrrrnnnnggg. Hodina je preč, čas prestávok skončil, je čas na ďalšiu hodinu: Inžiniering, ako hosťujúci učiteľ u pána Bruningera.

Dnešná téma? Nové predné odpruženie s duálnym whisky namontované Porsche 911 GT3 Andreas a jeho tím sa teraz predstavili svetu. Čas, aby som inými slovami vyjadril umeleckých nadšencov vyššie.

„S duálnym telefónom Wisphone máme spôsob, ako urobiť auto tvrdším a stabilnejším s menším počtom pohybov tela pri brzdení, ale môžeme získať aj zvyšok komfortu pri jazde na ceste. A stále užitočné pre GT3 Touring.“

Stručne povedané, model 992-Zen GT3 má tvrdšiu a rýchlejšiu vlhkosť vzduchu, ale je pohodlnejší ako predtým. Úspech sa nemôže dočkať, kedy sa otestujeme.

Ale keď už toho vpredu toľko chodí, samozrejme potrebuje zadná náprava trochu práce, takže nezostáva pozadu? Máte pravdu, hovorí pán Bruninger. Zlatá hviezda pre vás.

„Museli sme prehodnotiť všetko, čo sa týka zadnej nápravy. Je to úplne nový systém, musí pracovať synchronizovane, vpredu aj vzadu. Zmenili sme aktivačné krivky riadenia zadnej nápravy. Nový systém pruženia.“

Dá sa teda očakávať, že komplexné nastavenie si v budúcnosti nájde cestu aj k ďalším Porsche radu GT. Trieda skončila.

READ  Shaheen, Portman predstavuje návrh zákona na posilnenie spolupráce USA a EÚ v oblasti kybernetickej a telekomunikačnej infraštruktúry s cieľom čeliť vplyvu Číny.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close