šport

Cashew podpisuje oficiálneho partnera EFL

The Anglickej futbalovej ligy (EFL) pristála u online predajcu automobilov Hotovosť Ako jeho nový oficiálny partner vo viacročnej zmluve.

Podľa podmienok dojednania bude Kazu vystavený v 72 kluboch Majstrovstvo, Prvá liga A Druhá liga, Vrátane značky LED a ďalších digitálnych aktív na štadióne.

Značke navyše prospeje, keď sa predstaví vo finále EFB v Showbiz Wembley. Dad Johns Trophy Medzi týmto víkendom Sunderland A Tranmier Rovers, A tak ďalej Karabašský pohár Finále play-off na konci kampane.

Trevor Birch, Generálny riaditeľ EFL poznamenal: „Napriek ťažkostiam epidémie je to dôkaz konkurencieschopnosti našej konkurencie a jedinečnej sily EFL poskytovať národnú funkcionalitu vzrušujúcej a rýchlo rastúcej značky, akou je Kazuo na národnej úrovni.

„Tešíme sa na spoluprácu s inovatívnou spoločnosťou, ktorá už má pevné miesto vo futbale, pretože im pomôžeme dosiahnuť ich ciele stať sa najlepším predajcom automobilov vo Veľkej Británii.“

Predajca ojazdených automobilov pred sezónou 2020/21 – založili v roku 2018 britskí podnikatelia Alex Chesterman OBE – Dohody s liga majstrov Tímy Everton A Aston Villa.

Minulý rok sa Kazu prihlásil aj ako tohtoročný sponzor Svetový pohár v ragby, Predstavuje najziskovejšiu sedemcifernú zmluvu v histórii súťaže.

„Sme radi, že môžeme nadviazať partnerstvo s EFL, ktoré je jadrom komunít v celej krajine,“ povedal Chesterman, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Cazoo.

„Naše partnerstvo s EFL je skvelým doplnkom k ďalšiemu partnerstvu vo futbale s Aston Villa a Evertonom.

READ  2021 Majstrovstvá sveta juniorov v hokeji, ukážka, rozpory

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close