Technológie

Čierna opsová studená vojna bola oficiálne predstavená. Dostane prvý príves a dátum vydania

Tohtoročná Call of Duty bola práve predstavená.

Spoločnosť Activision dnes oznámila zavedenie nového Call of Duty, ktoré tentoraz obsahuje titulky Čierna ops studená vojna, Už dlho vieme, že sa vrátime ku koreňom série Black Ops, takže nedošlo k žiadnemu veľkému prekvapeniu. Tentoraz sa stretneme s úskaliami studenej vojny a pokúsime sa zastaviť destabilizáciu síl.

Staneme sa členom špeciálnej jednotky zloženej zo známych mien a budeme sledovať zvraty vedené prezidentom Reaganom. Môžeme sa tešiť na vytvorenie vlastnej postavy (profilu) v rámci kampane, vedľajších misií alebo viacerých koncov.

Samozrejme, bude existovať aj multiplayer, ktorý bude zhovievavejší a umožní crossplatformové a crossgénové hry. Jeho oficiálne predstavenie sa uskutoční 9. september 2020,

Call of Duty: Black Ops Cold prichádza do obchodov 13. novembra 2020 za tradičnú cenu 60 eur na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Budú existovať aj verzie novej generácie pre konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X, ale s cenovkou 70 EUR. Activision ponúkne aj balík crossgenov, ktorý obsahuje verzie pre súčasnú a budúcu generáciu konzol, ale bude dostupný iba digitálne a tiež za cenu 70 eur.

Prezentáciu hry sprevádzal prvý oficiálny trailer, ktorý bol vyrezaný z verzie PlayStation 5.

Zdroj: theverge.com

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close