Technológie

Čo hráš tento víkend? (1. júna)

Jim Norman, štábny spisovateľ

Tento týždeň som zverejnil titulky na Animal Well, čo znamená, že mám dokončiť len asi 97 % hry. Plánujem sa tento víkend poriadne naštudovať a uvidím, koľkokrát si dokážem zamrmlať: „Počkaj, ako dlho to môžem robiť? To?“

Chcel som sa venovať aj herectvu Astrova herňa V ten deň Iná kancelária. Aj keď tam sedí tak dlho, ako mám svoju PS5, nikdy som sa jej nedotkol. Musím to opraviť, nie?

Ollie Reynolds, štábny spisovateľ

Bol som vtiahnutý späť do sveta Tangaronpa, tak opäť hrám Trigger Happy Havoc. Uvažujem o PS Vita, takže som v poslednej dobe prehľadával eBay. Mám pekné spomienky na hranie Tanganronpy na mojej pôvodnej Vite počas obedňajšej prestávky v práci a som dosť naštvaný, ako sa toho zbaviť. Hlúpe.

Inde som nakoniec kúpil Ragnarok je boh vojny Na PS5. Neviem, prečo som to tak dlho odkladal, ale dobre, zatiaľ je to dobré. Súboj je skvelý a absolútne milujem výkon Ryana Hursta ako Thora.

Alex Olney, video producent

Minulé Vianoce som dostal NieR Automata: End of YoRHa Edition a je mi trápne povedať, že som ho začal hrať len nedávno. Prirodzene som prešiel rovno na tvrdú obtiažnosť, o ktorej každý, kto hru pozná, vie, že sa mýli. Po hodine skúšania som sa rozhodol, že aj 'Normálne' je v poriadku.

Takže tento víkend budem hrať. A niektoré neskoré noci (dobrá hra).

Gavin Lane, redaktor

Po tom, čo som sa minulý víkend ponoril do Slz kráľovstva, som teraz zaneprázdnený na oblohe nad Farronom. Tešíme sa na návrat do Shadows of Valentia a rozprávanie sa Hádes II Posledný mesiac som sa vrátil k základom a chcel som tomu starému mužovi ešte niekoľkokrát ujsť. Ak si dobre pamätám, porazil som ho iba dvakrát, takže je pred nami ešte veľa práce, aby som dosiahol dokonalý finiš.

READ  Call of Duty: Modern Warfare 3 odhalená hrateľnosť, mapa otvorených svetových zombie

Práve som dostal bezplatnú PS4 od bratranca (držím palce), takže zostavujem zoznam exkluzívnych hier pre PlayStation, ktoré si môžete vyskúšať. Práve teraz Posledný z nás časť II, Posledný strážca, KrvácajúcaA Pavúčí muž. Dajte mi vedieť v komentároch, ak je ešte niečo naozaj nevyhnutné, na čo by som si mal dávať pozor.

Kate Gray, prispievateľka

Tento víkend som na dovolenke, nezabíjajte ma, prosím – nepriniesol som si vypínač. Ale priniesol som si parnú palubu. Väčšina nových hier, ktoré som si kúpil, boli exkluzívne pre PC, takže to dávalo väčší zmysel, aj keď to bolo trochu objemné.

Idem do Banffu, čo znamená, že väčšinu víkendu strávim vonku, ale môžem sa rozdať, keď nie som vonku. Zabite princeznú Predtým! Už dlho som sa tešil, že si to zahrám a stále som si nenašiel čas. Práve som si kúpil Sun Haven, aby som zaplnil farmársky herný priestor v mojom srdci, ktorý bol už nejaký čas nenaplnený. Dúfam, že to dobre dopadne!

Gonzalo Lopes, prispievateľ

Je akosi jún a ja stále dabujem na Unicorn Overlord. S posledným kontinentom pod železnou päsťou mojej absolútnej vlády je koniec hry na dosah ruky. Nie je žiadnym prekvapením, keď vám poviem, že som ešte stále nezdolal posledného bossa z Prince of Persia: The Lost Crown, možno to tento víkend hodím za hlavu. Oprášil som svoju 8bitdo arkádovú palicu a hrám neľudské množstvo Reštart Devil Blade, Astrológ, Zynga Force A Kroniky Natsuki na počítači. Keď to svrbenie zasiahne, musíte ho poškriabať. A k tej poznámke…

Moja hra na tento týždeň je Macross Shooting Insight. Zatiaľ je to podľa všetkého definícia „priemerného shmupa“, ale špeciálna edícia bola príliš drahá na to, aby som odolal. Keďže som veľkým fanúšikom Macross, súhlasím s tým, že toto je služba fanúšikom vykonaná správne. Bohužiaľ, ako si viete predstaviť, streamovanie licencovaného soundtracku je dosť nechutné, pričom pri každom súboji s bossom sa objavujú upozornenia na autorské práva. Preklínam ťa, etická kultúra!

READ  Dean bol trochu oslepený, keď explodovala nabíjačka telefónu a do očí jej vyletela iskra

Toto sme naplánovali na víkend, ale čo vy? Vyplňte nasledujúcu anketu s hrou, ktorú budete hrať v najbližších dňoch, a potom posuňte do komentárov, aby ste nám dali vedieť, aké ďalšie tituly sú na kartách.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close