Laxonon získava najlepšie semeno v súťaži Marbella Challenger

Marbella, 29. marca 2021

Hlavný vyrovnávací akt AnyTech365 Andalucia Open Pondelok nakopol s úľavou Henry Laxonon Svetové číslo 96 a v súťaži sa umiestnilo na 1. mieste Pero Roberto Carpels Španielsko 1-6, 6-3, 6-3 nad Estadio Manolo Santana v Club de Denis Buend Romano v španielskej Marbelle.

Dvadsaťosemročný Švajčiar, ktorý sa v záverečnom sete potýkal so zranením dolnej časti chrbta, podstúpil lekárske ošetrenie, svojho súpera predbehol 81: 80, dve minúty 18 minút po úvodnom kole podujatia ATP Challenger 80.

V prvom antukovom zápase sezóny bude súťažiť päťnásobný šampión Challenger Laxonon Martin Gleason Slovenska, ktorý marginalizoval posledných veľkých Američanov-Američanov Maxim Crazy 6-1, 7-6 (3) za hodinu a 45 minút.

Okrem iných aktivít bývalá svetová č. 10 Ernest Gulbis V druhom kole klesol na 8. miesto, aby si zaznamenal svoje miesto Evgeny Donskoy Rusko 6-2, 6-2. Tridsaťdvaročný Lotyš zasiahol osem es, zachránil všetky tri brejky, ktorým čelil, a využil štyri zo svojich šiestich šancí na brejk, aby po jednej hodine a 16 minútach postúpil. Svetu č. 189 bude čeliť najbližšie Roberto Marcora Taliansko uvoľnilo posledného Austrálčana Mark Bolmans 6-3, 6-1 presne za hodinu.

Alessandro Gianessi Pulz Talianska Joao Dominguez 6-3, 6-4 z Portugalska, aby sa stretli s 5. nasadeným Bod Pedro Sousa V ďalšom kole. Tridsaťdvaročný Portugalčan bojoval s posledným Rusom Andrej Kuznecov 6-7 (2), 6-2, 6-1. Stretnutie trvalo dve hodiny a päť minút.

READ  Žreb UEFA EURO 2024 bol stanovený na sobotu

Predchádzajúci deň, Wit Cobriva Z Českej republiky, španielsky vstup na divokú kartu Carlos Sanchez Jover Rovnako ako aj Javier Baranco Cosano A Nicholas Sanchez odišiel Costa del Sol vyhral príslušné zápasy v kvalifikačnom finále, aby dokončil hlavnú remízu.