Technológie

'Cyberpunk 2077' sa dá chvíľu hrať zadarmo a tu je návod, ako ho získať

CDPR sa rozhodla, že chce, aby si Cyberpunk 2077 zahralo čo najviac ľudí. Preto niektoré dni, oni Časť hry je ponúkaná zadarmo Na obmedzený čas na konzolách súčasnej generácie.

Začína o 8:00 PDT vo štvrtok 28. marca a končí o 23:59 PDT v nedeľu 31. marca. Takže voľný predĺžený víkend. Budete však môcť hrať len prvých päť hodín, čo by mal byť poriadny kus prvej kapitoly, spolu s lúpežou na Conbecky Plaza. Neviem, či dôjde k tvrdému zastaveniu, ak túto časť spálite alebo ju jednoducho ignorujete. Nevyžaduje predplatné PS Plus alebo Xbox Live (Game Pass Core).

Prečo bezplatná skúšobná verzia? Myšlienka je taká, že po určitom čase budete touto (teraz veľmi stabilnou a dobre optimalizovanou, krásnou) hrou tak ohromení, že si ju po skončení bezplatného obdobia budete chcieť rovno kúpiť. Alebo si možno budete chcieť kúpiť veľmi dobré Phantom Liberty DLC vydané minulú jeseň, ktoré sa dá hrať uprostred kampane a povedal by som, že má najlepší príbehový obsah v hre.

„Oplatí sa hrať?“ Myslím, že na to nemusím odpovedať. Otázkou je, že áno, je to zadarmo, tak prečo nie, no ako niekoho, koho jeho slabé vydanie hnevalo ako kohokoľvek iného, ​​sa Cyberpunk 2077 postupom času stala jednou z mojich obľúbených hier nielen generácií, ale všetkých čias. Je to moje obľúbené RPG založené na príbehu vôbec, s najlepšími hernými NPC a líniami úloh a výnimočne zábavnou v akejkoľvek zostave, ktorú zvládnete, najmä preto, že hra vo svojej poslednej veľkej aktualizácii predstavila úplný strom zručností a kyberware.

Navyše, aspoň na PC si myslím, že neexistuje hra, ktorá by teraz vyzerala lepšie ako Cyberpunk so svojimi systémami sledovania ciest pridanými po spustení. povolanie. Je zrejmé, že na to, aby ste to mohli využiť, potrebujete veľkú súpravu. Od najhoršie vyzerajúcej hry Sony na PS4 sme veľmi ďaleko. Ale áno, táto bezplatná skúšobná verzia je len na konzole, nie na PC.

READ  Používatelia služby Freeview sa budú musieť znova pripojiť, aby si mohli zajtra otvoriť nový kanál

Keď sa hra spustí zadarmo, budem mať špeciálnu funkciu CDPR Helped Me, takže zostaňte naladení. Ak ste Cyberpunk 2077 nehrali za posledné tri roky, vrelo ho odporúčam, bez ohľadu na to, čo ste počuli alebo ako bol spustený, je to transformovaná hra, jedna z najlepších, aké som kedy hral. Vždy hrané. Chcem si to zahrať prvýkrát (prvýkrát to bolo počas tejto aktuálnej, stabilnej, vylepšenej verzie).

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close