Zábava

Ďalší pár našich show business povedal, áno, nevesta bola očarujúca!

Letné mesiace sú plné svadieb. Tento víkend sa oženil aj rapper Šorty. Mali menšiu, ale veľmi peknú a štýlovú svadbu. Zuzana mala krásne romantické šaty a krásne vlasy a make-up. Povedal šortky, ako šla svadba a či všetko šlo podľa plánu.

Ženích sa stal dokonca aj spevák Šorty. Sľúbil vernosť a lásku svojej dlhodobej partnerke Zuzane, s ktorou má dcéru Teréziu. Mali svadbu v kancelárii a hostinu v kruhu milovaných. Opýtali sme sa ho, ako sa cítil pár dní po svadbe.

„Po rokoch som bojovala so svokrou, čo je veľká zmena a je to pre mňa divné. Ale inak sa v našom vzťahu nič nezmenilo, všetko funguje skvele, staráme sa o maličkého a žijeme ako predtým. “

Dušan Berky - Šorty, Zuzana Jurečková a ich dcéra Terézia -Tete

Fotogaléria

Dušan Berky – Šorty, Zuzana Jurečková a ich dcéra Terézia -Tete

Zdroj: Instagram: sortyx

Dušan Berky je na Slovensku známy pod prezývkou Šorty. V roku 2012 sa zúčastnil súťaže Československo má talent, kde hral beatbox. Neskôr pracoval ako rozhlasový moderátor, kde dodnes pracuje.

Krátko nato začal svoju spevácku kariéru a úspešne spolupracoval s Ego, Dominikou Mirgovou, ADISS a Miša Biely.

Zasnúbil sa s Zuzanou skôr, ako sa narodila ich dcéra Tete. Túto sobotu sa rozhodli povedať áno a stať sa manželom. Svadbu plánovali iba dva mesiace.

Dušan Berky alias Šorty, Zuzana Jurečková, dcéra Terézia

Fotogaléria

Dušan Berky alias Šorty, Zuzana Jurečková, dcéra Terézia

Zdroj: Instagram: sortyx, zuzi_j / Karol Brüll

Zuzana bola krásna nevesta. Vsadila sa na jednoduché priliehavé šaty s výrazným výstrihom, vlečkami a širokými rukávmi. Rozhodla sa pre romantický účes a ružovo tónovaný make-up. Bola naozaj očarujúca.

READ  Politická kríza na Slovensku, ktorú spustil Sputnik V, sa prehlbuje

Šortky sa „zbavili“. Vybral si neobvyklú ružovú bundu, ktorá zodpovedala farbe svadobnej výzdoby, a biele nohavice so teniskami. Obaja ukázali, ako vyzerá štýlový pár na svadbe.

Dušan Berky alias Šorty, Zuzana Jurečková

Fotogaléria

Dušan Berky alias Šorty, Zuzana Jurečková

Zdroj: Instagram: sortyx, zuzi_j / Karol Brüll

V čase izolácie mnohí odložili svadbu, ako tomu bolo v prípade šortiek, zmenila pandémia svoje plány? „Koronavírus žiadnym spôsobom nenarušil naše svadobné plány, pretože svadbu sme začali plánovať len asi dva mesiace pred samotným D-dňom,“ povedal nám slovenský rapper.

Museli dodržiavať nejaké bezpečnostné opatrenia? „Iba vo svadobnej sieni museli mať hostia medzery a závesy, ktoré sme rešpektovali. Na to však nikdy nezabudneme, fotografie a kedy sa uskutočnila svadba,“ povedal Šorty.

V kostole nemali svadbu, preto sme sa čudovali, prečo sa rozhodli oženiť iba v kancelárii. „Nie som pokrstený ani veriaci. Bolo by ťažké vyriešiť všetko pred svadbou, a tak sme sa rozhodli vziať v kancelárii,“ povedal Dušan.

Prvý novomanželský bozk Šorty a Zuzky

Fotogaléria

Prvý novomanželský bozk Šorty a Zuzky

Zdroj: Archív šortiek

Mali nádherné dekorácie a priestory, kde oslavovali po svadbe. Ako dlho fandili a ako išiel celý večer? „Oslava začala byť intenzívna už večer, niekedy okolo ôsmej hodiny sme skončili v jednu hodinu v noci. Aj keď sa to môže zdať pre niektorých malé, zábava bola naozaj intenzívna.“ Nie je potrebné viac , pretože všetci boli zabití, haha, “žartoval.

Už nie je iba otec, ale aj manžel. Ako sa cíti v novej úlohe a splnil svadba jeho očakávania? „Všetko dopadlo naozaj dobre, s výnimkou očakávaní a sme radi, že sme sa tam stretli v takom zložení, všetci sa bavili. A moje pocity? Vo svojom vzťahu sa nič nezmenilo, všetko funguje skvele, žijeme ako predtým.“

READ  Luxusné krstiny Cibulkovej synčeka: Dominika sa Plesk po vrecku ... FOTO Wau, to je nádhera!

Významní hostia

Šortky sa už nejaký čas pohybujú vo svete šoubiznisu. Nahral niekoľko piesní s Dominikou Mirgovou, ktorá si tiež nemohla nechať ujsť ich svadbu, pretože to nie sú len kolegovia, ale aj blízki priatelia. Dominika bola očarujúca.

Rozhodla sa pre ružové saténové šaty, ktoré ladili s make-upom, a jej dobrá priateľka Jirko Blatný sa postarala o moderný chlpatý cop. Na svadbe sa ukázala spolu so svojím manželom a synom Petekom.

Najkrajšie prominentné nevesty v posledných mesiacoch

Vrecká sa roztrhli na svadbách. Na svadbu sa nedávno zúčastnili aj Veronika Strapková, Robo Papp, Majk Spirit a Petra Vojtková.

Pozrite sa, aké krásne boli všetky nevesty. Ak na vás čoskoro čaká svadba, môžete sa nechať inšpirovať šaty alebo účesmi.

Veronika Pappová, Maria Dušička, Petra Vojtková, Veronika Strapková

Fotogaléria

Veronika Pappová, Maria Dušička, Petra Vojtková, Veronika Strapková

Zdroj: Instagram

Niektorí k oltáru a niekto k rozchodu

Nie každý zamilovaný pár končí vo svadobnej uličke. Niekedy sa cesty dvoch ľudí rozdelia a každý začne kráčať vlastnou cestou.

Pred niekoľkými dňami oznámili oddelenie speváka Tina tak Separom a dnes je to opäť rapper Pil C s Naty Kerny.

Oba páry sa rozišli dobrým spôsobom ako inteligentní a zrelí ľudia. Ako sa hovorí, ľudia prichádzajú a odchádzajú do našich životov. Boli tu, aby nás niečo naučili, aby nám dali kus seba samého, a keď koexistencia prestane mať zmysel, musíme sa rozlúčiť a ísť ďalej.

S touto osobou buďte vždy na chvíľu vďační, pretože každý človek nás veľa privedie k životu.

Natalia sa rozlúčila so svojím bývalým priateľom. Na Instagram pridala fotografiu s názvom jeho pieseň Pompeii.

„Pieseň, ktorá zmenila môj život. Keď som prvýkrát počula tvoj hlas, chcela som, aby patrila do môjho života. Stalo sa to. Snívalo sa mi o tebe. Odvážila som sa ti napísať„ oženiť sa s mnou “, až kým sa takmer nestane realitou,“

READ  Moore vo svetovom hokeji dvakrát porazil Kanadu 5: 1

„Výnimočná láska, s ktorou sme dosiahli veľké veci. Všetko sme odovzdali a dnes sa každý vydáva vlastnou cestou. Ďakujem za podporu a za to, že si ma naučil milovať seba.

Prajem vám nekonečno lásky, pretože na konci našich dní to bude stáť za to, iba ak budeme dosť milovaný. Máme to. To sú slová zbohom. „

Separovaná s Tinou a dcérou menom Tia Liliana, ale volá sa AničkaTOP

Diva.sk

Nikto neočakával ich rozchod: Zažili sme šťastie a úplné dno – ale my sme navždy rodina, hovorí Separ …

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close