Svet

Ďalšia indícia pre prípad únosu trojročnej Maddie: Z výpovede mladej ženy jej behá mráz po chrbte

Polícia objavila tisíce fotografií a videí, ktoré patrili údajnej vrahyni Maddie: Desivé zábery!

Christian B. z Nemecka bol odsúdený a vzatý do väzby v Kieli, kde si odpykáva trest za iný trestný čin obchodovania s drogami. V minulosti spáchal niekoľko trestných činov vrátane týrania detí a znásilňovania. Ostáva hlavným podozrivým z únosu trojročnej Britky Maddie McCannovej v máji 2007. Dievča zmizlo počas pobytu so svojou rodinou v portugalskom regióne Algarve. Nemecká polícia verí, že Madeleine je pravdepodobne mŕtva.

Madeleine McCannová

Zdroj: SITA / AP Photo / PA, spis

Zoznam údajných obetí sexuálneho predátora Christiana B. sa opäť rozšíril. 23-ročná Nemka, ktorú mal muž sexuálne obťažovať, keď mala desať rokov, sa rozhodla vypovedať. Informoval o tom denník British Daily Mail.

Belgicko otvára vraždu dospievajúcich dievčat z roku 1996: Môže to súvisieť s Madeleine McCannovou

Christian B.
Ďalšia stopa v prípade

Zdroj: Reprofoto: Mirror / CARABINIERI HANDOUT / EPA-EFE / Shutterstock

Manželka Christiana B. sa zoznámila na základe fotografie, ktorá bola zverejnená v televízii. Podľa denníka je presvedčená, že je to ten istý muž, ktorý ju obťažoval pred viac ako desiatimi rokmi. Malo sa tak stať pár týždňov pred McCannovým zmiznutím na portugalskej pláži Salem, ktorá je vzdialená asi šesť kilometrov od pláže Praia da Luz, kam sa Maddie s rodičmi vybrala. Nemka tvrdí, že Christian B. bol pred ňou odhalený a zvládnutý. Zastavil ho iba ženin brat a otec. Prenasledovali ho, ale nedokázali ho chytiť.

Ďalšia stopa v prípade

Zdroj: SITA / AP Photo / London Metropolitan Police, spis

Prokurátor Hans Christian Wolters potvrdil súvislosť medzi týmito dvoma prípadmi. „Muž, ktorý je momentálne vo väzbe, je podozrivý z únosu Madeleine McCannovej a tiež zo sexuálneho útoku na nemecké dievča,“ uviedol prokurátor.

READ  Charitatívnej organizácii Matky Terezy zakázala India prijímať finančné prostriedky zo zahraničia | Matka Tereza

McCannovo zmiznutie je jedným z najznámejších prípadov zmiznutých detí na svete.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close