šport

Dejové línie, ktoré treba sledovať v play-off Billie Jean King Cup v roku 2023

Silný belgický tím sa postavil proti Maďarsku

Belgicko sa v Dome de Charleroi v Charleroi stretne s Creed Lightning v tesnom zápase proti Maďarsku.

Belgicko, vedené kapitánom Wimom Fizzetom, sa chce vrátiť do boja na Billie Jean King Cup po tom, čo sa objavilo v posledných dvoch finále, len aby sa dostalo do play-off vysokou porážkou s Kanadou v kvalifikácii v apríli.

Kapitán Maďarska Miklós Palagyi pozýva svetovú 114. hráčku Annu Ponderovú ako svoju top nasadenú, ktorá potvrdila svoju víťaznú formu, keď v septembri vyhrala titul ITF World Tennis Tour W60 v Montreux.

A mená hviezd

Japonský klub Ariake Coliseum bude mať plné hlasy, keď sa ich tím postaví proti Kolumbii.

Kolumbiu povedie svetová 79. hráčka Camila Osorio, ktorá vo dvojhre zvíťazila 9:4 na Pohári Billie Jean Kingovej.

Na krytých antukových dvorcoch v Rakúsku sa odohrá zaujímavý baráž, kľúčovú rolu vo Svechate pre kapitána Mariána Marušku proti Mexiku zohrá dvojnásobná štvrťfinalistka Wimbledonu Tamira Passek.

Slovenská svetová hráčka s číslom 71 Anna Karolína Schmidlová sa postaví proti argentínskej svetovej číslo 78 Nadi Podorosskej na krytých tvrdých dvorcoch, čo sľubuje vyrovnaný súboj v Bratislave.

Srbské ženy sú tiež v play-off o pohár Billie Jean Kingovej a kapitán Dušan Wemmick dúfa, že v Kraljeve zúročí domácu výhodu, keďže hrajú s Rumunskom, ktoré vedie svetová 98. Jacqueline Christianová.

READ  Aký návrat pre Vincenta Trochecka v centre NY Rangers

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close