Veda

Deti zo San Francisca čelia po škole narcisom bez domova: VIDEO

Deti v San Franciscu možno vidieť, ako ich odváža školský autobus, keď sa predierajú cez dav bezdomovcov žijúcich v špine na neďalekom chodníku. Video zverejnené na Twitteri relácie.

„Zbohom deti, choďte v poriadku domov, dobre?“ Hovorí sa, že muž oblečený v drese maskáčovej farby nasnímal kameru predtým, ako ich videli vykladať z autobusu, na ktorom bolo vidieť, že na mnohých preplnených chodníkoch vidno narkomanov, ktorí kývajú hlavami uprostred špiny.

„Tieto malé deti musia prejsť cez toto s**a,“ hovorí muž na konci videa. „To je šialenstvo.“

Minulý týždeň San Francisco zaviedlo šesťmesačný program v hodnote 3 milióny dolárov, vďaka ktorému by komunitní pracovníci reagovali na núdzové volania na nízkej úrovni o bezdomovectva namiesto polície.

Mnohí na Twitteri, kde video nazbieralo minimálne 40 000 videní, však nedávajú veľkú nádej, že sa mesto čoskoro zlepší.

Používateľ Twitteru nahral video, ktoré ukazuje deti v hrozných situáciách pri vystupovaní zo školského autobusu v San Franciscu.
Twitter

„Toto majú politici radi @senblumental @ChrisMurphyCT @SpeakerPelosi @tedlieu @RepSwalwell chcieť.“ Napísal používateľ Twitteru Connecticut Mys Caucus, „Rozbitá krajina, kým oni špinavo zbohatnú. Posielajú miliardy dolárov do zámoria, aby mohli dostať kopačky späť, kým bude naša krajina hniť.

Mnohí sa obávajú o deti.

Bezdomovci si pri natáčaní videa zakrývali tváre.
Bezdomovci si hneď po natočení videa zakryli tváre.
Twitter

„Teraz si položte túto otázku, chcete, aby vaše deti prešli týmto močiarom, aby sa dostali domov zo školy?“ Povedal to používateľ Twitteru Rikki Wynn, ktorý zverejnil video, ktoré zachytil Populárna knižnica účtu tiktok.

„Tieto deti vystupovali z 8. a 14. tranzitnej linky v Mission San Francisco. Toto nie je zadná ulička, je to hlavná tepna v našom meste, ktorú uniesli drogoví díleri a teraz je to čistá špina,“ napísal Ricky Wynne.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close