Zábava

Detský kanál RiK je znovu spustený na Slovensku

IFC Media a Your Family Entertainment (YFE) sa spojili, aby znovu spustili slovenský televízny kanál RiK.

Nový lineárny platený televízny kanál zameraný na deti a rodiny, vysielaný 24 hodín denne.

Opätovné spustenie RiK na Slovensku predstavuje ďalší krok pre regionálnu expanziu kanálov po Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a spustení RiC International v roku 2019 v partnerstve s A1 Telecom (Rakúsko).

Jozef Pipek, generálny riaditeľ IFC Media, k vývoju povedal: „Veľmi sa tešíme z partnerstva s YFE a príležitosti vrátiť sa do slovenských rodín s naším prvým televíznym kanálom v slovenskom jazyku pre deti. Pevne veríme, že RiK obohatí televízny buket všetkých operátorov na Slovensku a vyplní medzeru na trhu so silným zameraním na vzdelávanie, zábavu a presadzovanie spoločenských hodnôt.

Bernd Wendeln, COO a člen predstavenstva YFE dodal: „Náš tím sa snaží expandovať do zahraničia so skvelými partnermi. Preto sme radi, že môžeme spojiť sily s IFC Media a tešíme sa na dlhodobé partnerstvo. RiK prichádza v správny čas pre deti a rodiny na Slovensku. Aj v ťažkých časoch Ďalší skvelý príklad schopnosti YFE expandovať a budovať svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni.“

Antik Telecom sa stal prvým operátorom, ktorý prináša znovu spustený kanál na všetkých platformách na Slovensku: na optických sieťach v základnom balíku, vo veľkom balíku na mobilných telefónoch, TV a set-top boxoch. AntikSat v rodinnom balení.

IFC Media je popredným distribútorom televíznych kanálov a obsahu na českom a slovenskom trhu, zatiaľ čo mníchovská YFE je výrobcom a distribútorom vysokokvalitných detských a rodinných programov a jednou z najväčších knižníc nezávislých od vysielateľov v Európe.

READ  Štadióny sa spúšťajú v ôsmich nových krajinách vrátane Portugalska

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close