Veda

DHEC uvoľňuje najnovšie údaje o koronavírusoch zo 14. septembra

Ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne (DHEC) oznámilo v pondelok 525 nových potvrdených prípadov a 16 nových pravdepodobných prípadov koronavírusu, sedem ďalších potvrdených úmrtí a sedem nových pravdepodobných úmrtí. To vedie k celkovému počtu potvrdených prípadov na 130 256, pravdepodobných prípadov. na 2 424, potvrdené úmrtia na 2 922 a 155 pravdepodobných úmrtí. Potvrdené a pravdepodobné prípady: kliknite sem. Potvrdené a pravdepodobné úmrtia: kliknite sem. Kto by sa mal podrobiť testu? Ak ste v komunite a v okolí ostatných alebo nie ste schopní spoločensky sa dištancovať alebo nosiť masku, ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne odporúča, aby ste sa podrobili testovaniu najmenej raz mesačne. Rutinné testovanie umožňuje pracovníkom verejného zdravotníctva diagnostikovať tých, ktorí sú bez príznakov, a prerušiť prebiehajúce šírenie vírusu. Tu sa dozviete viac informácií o tom, kto by sa mal podrobiť testom. Celosvetovo je k dispozícii viac ako 550 testovacích príležitostí. Testovanie na COVID-19 je nevyhnutné, pretože pomáha identifikovať ľudí infikovaných vírusom bez ohľadu na to, či majú príznaky. DHEC spolupracuje s komunitnými partnermi na nastavení mobilného testovania. kliník a sprístupniť testovanie v komunitách po celom štáte. V súčasnosti je do 29. októbra naplánovaných 323 mobilných testovacích udalostí a v celom štáte je 233 stálych testovacích zariadení COVID-19. Vyhľadajte testovaciu kliniku alebo podujatie vo vašej blízkosti na scdhec.gov/covid19testing. Testovanie v Južnej Karolíne Od včera sa v štáte uskutočnilo celkovo 1 155 593 testov. Podrobný rozpis testov v Južnej Karolíne nájdete na webovej stránke Údaje a projekcie. Laboratórium verejného zdravotníctva DHEC pracuje dlhšie hodiny a testuje vzorky sedem dní v týždni a súčasný časový rámec laboratória verejného zdravotníctva na poskytovanie výsledkov poskytovateľom zdravotnej starostlivosti je 24 – 48 hodín. Percento pozitívnych Celkový počet jednotlivých výsledkov testov hlásených včera celoštátnemu DHEC. bolo 5 357 (bez testov na protilátky) a percentuálne pozitívne bolo 9,8%. Hospital Bed OccupancyHospitals hlásia svoje informácie každý deň americkému ministerstvu zdravotníctva a sociálnych služieb prostredníctvom služby TeleTracking a rovnaké správy sa poskytujú aj DHEC. Kliknite sem, aby ste videli údaje z dnešnej správy TeleTracking. Informácie COVID-19 Najnovšie informácie týkajúce sa COVID-19 nájdete na scdhec.gov/COVID-19. Navštívte stránku scdmh.net, kde nájdete zdroje stresu, úzkosti a duševného zdravia od Ministerstva duševného zdravia SC . * S poskytovaním nových informácií oddeleniu môžu nastať určité zmeny v prípadoch. Prípady sa hlásia podľa okresu bydliska osoby, keďže sa poskytuje oddeleniu. Mapa DHEC COVID-19 sa upraví tak, aby odrážala všetky preklasifikované prípady.

READ  Ignoroval som hrčku na tvári – potom mi diagnostikovali nevyliečiteľný lymfóm

Ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne (DHEC) oznámilo v pondelok 525 nových potvrdených prípadov a 16 nových pravdepodobných prípadov koronavírusu, ďalších sedem potvrdených úmrtí a sedem nových pravdepodobných úmrtí.

To zvyšuje celkový počet potvrdených prípadov na 130 256, pravdepodobných prípadov na 2 424, potvrdených úmrtí na 2 922 a 155 pravdepodobných úmrtí.

Potvrdené a pravdepodobné prípady: kliknite sem.
Potvrdené a pravdepodobné úmrtia: kliknite sem.

Kto by sa mal nechať otestovať?
Ak ste v komunite a v okolí ostatných alebo nie ste schopní spoločensky sa dištancovať alebo nosiť masku, ministerstvo zdravotníctva a kontroly životného prostredia v Južnej Karolíne odporúča, aby ste sa podrobili testovaniu najmenej raz mesačne.

Rutinné testovanie umožňuje pracovníkom verejného zdravotníctva diagnostikovať tých, ktorí sú bez príznakov, a prerušiť prebiehajúce šírenie vírusu. Naučiť sa viac o kto by sa tu mal nechať otestovať.

Celosvetovo je k dispozícii viac ako 550 testovacích príležitostí
Testovanie na COVID-19 je nevyhnutné, pretože pomáha identifikovať ľudí infikovaných vírusom, či majú príznaky.

DHEC spolupracuje s partnermi z komunity na zriadení mobilných testovacích kliník a sprístupnení testovania v komunitách po celom štáte. V súčasnosti je do 29. októbra naplánovaných 323 mobilných testovacích udalostí a v celom štáte je 233 stálych testovacích zariadení COVID-19. Nájdite testovaciu kliniku alebo podujatie vo vašej blízkosti na adrese scdhec.gov/covid19testing.

Testovanie v Južnej Karolíne
K včerajšku sa v štáte vykonalo celkovo 1 155 593 testov. Pozrite sa na podrobný rozpis testov v Južnej Karolíne na webe Webová stránka Údaje a projekcie. Laboratórium verejného zdravotníctva DHEC je v prevádzke dlhšie hodiny a testuje vzorky sedem dní v týždni. Aktuálny časový rámec laboratória verejného zdravotníctva na poskytovanie výsledkov poskytovateľom zdravotnej starostlivosti je 24-48 hodín.

Percento pozitívne
Celkový počet individuálnych výsledkov testov hlásených DHEC včera v celej krajine bol 5 357 (bez testov na protilátky) a pozitívne percento bolo 9,8%.

READ  Ruská kozmická loď začala v stredu večer nekontrolovane unikať

Obsadenie nemocničného lôžka
Nemocnice hlásia svoje informácie každý deň americkému ministerstvu zdravotníctva a sociálnych služieb prostredníctvom služby TeleTracking a rovnaké hlásenia sa poskytujú aj agentúre DHEC. Kliknite sem pre zobrazenie údaje z dnešného prehľadu TeleTracking.

Informácie COVID-19
Najnovšie informácie týkajúce sa COVID-19 nájdete na webovej stránke scdhec.gov/COVID-19.Navštívte scdmh.net pre zdroje stresu, úzkosti a duševného zdravia z SC Department of Mental Health.

* Keď budú oddeleniu poskytované nové informácie, môžu sa vyskytnúť určité zmeny. Prípady sa hlásia podľa okresu bydliska osoby, keďže sa poskytuje oddeleniu. Mapa DHEC COVID-19 sa upraví tak, aby odrážala všetky preklasifikované prípady.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close