Zábava

Dominika čelí mnohým kritikám, bez okolkov odkazuje: Je to asi moja vec!

Nie je to tak dávno, čo Dominika Mirgová prekvapila novou postavou a vylepšenými prsiami. Zatiaľ čo fanúšikovia prijali zmenu s nadšením, na nových fotografiách našej speváčky sa správali úplne inak. Pozerá sa na ne, akoby práve podstúpila ďalší vylepšovací postup.

Rozruch po raňajkách so synom

Dominika dodáva svojmu Instagramu aj súkromné ​​fotografie. Preto keď raňajkovala so synom, ochotne sa o túto informáciu podelila so svojimi fanúšikmi. Ale i keď možno čakala veľa rád a lichotivých komentárov, jej priaznivci zostali v šoku.

Podľa nich na fotografii vyzerá, akoby ani nebola ona. Zmenená tvár vyzerá ako po plastickej operácii, ktorá u mnohých vyvolala vlnu sklamania. Keď si Dominika nechala vylepšiť dekolt, boli nadšení.

Ale v tomto kroku už stratil svoju prirodzenosť, ktorú skutočne kritizovali. Keďže čoraz viac takýchto komentárov postupne pribúdalo, spevák sa rozhodol diskusiu zastaviť a namiesto toho túto možnosť zablokoval.

Zrejme využila iba efekt

Takéto reakcie Dominika poriadne vytočili. Preto pridala na Instagram ďalší príspevok, v ktorom vyjadrila svoj názor na takúto nepodloženú kritiku. Mimochodom, ani v tomto prípade nezvolila najlichotivejšiu fotografiu, ktorú si opäť všimlo veľa fanúšikov.

Mirgová v tomto príspevku uviedla, že v žiadnom prípade nepodstúpila žiadne vylepšenie tváre.

Za všetko môže optická ilúzia, ktorá nastala po použití čiapky, a úprimne priznala, že na fotografii použila aj efekt, ktorý spôsobil zmenu čŕt tváre. Snáď si teda v budúcnosti odpustí také experimentovanie s filtrami, aby zbytočne nehneval svojich priaznivcov.

Kritizovať ju môžu iba blízki

Nahnevaná speváčka sa však nezastavila a nakoniec vyliala svoje srdce na internete z toho, ako ju niekedy hnevá správanie jej priaznivcov.

„Nehovor mi, čo je pre mňa najlepšie. Urobiť to môže iba moja rodina a ľudia, ktorí sú môjmu srdcu blízki, z čoho to iba prijmem. Aj tak si budem robiť, čo chcem.“ Vaše komentáre ma teda absolútne nezaujímajú, že to už nie je Dominika, že bola krajšia s kilami navyše, bez úprav a bla bla bla. Dominika, ktorú ste pravdepodobne vytvorili, je už dávno preč, “varovala všetkých kritikov v ďalšom príspevku.

READ  Tour of Slovakia - Archie Ryan vyhral ocenenie Mladý jazdec roka v The Irish Times

Tiež im odporučila, aby to nechali na pokoji. Sama najlepšie vie, čo je pre ňu dobré, ako by sa to malo upraviť a ostatní ľudia by sa do toho nemali zapájať. Ak sa im to v takejto verzii nepáči, môžu pokojne opustiť Instagram.

Aj keď vyzerala ako bábika, je to jej vec

Mirovi najviac vadilo, že sa jej vzhľad začal riešiť priamo pod fotografiou so synom. To ju veľmi zranilo, a tak pridala na sociálne siete taký tvrdý odkaz.

„Aj keby som sa raz rozhodol pre plastickú chirurgiu a vyzerám ako Barbie. Je to asi moja vec, nie?“ Rozumiem, že 100 ľudí má 100 chutí, ale prečo to písať. Tiež mám na veci svoj názor a nechávam si to pre seba. Nepotrebujem ubližovať iným ľuďom. Koľkokrát to ešte musíte počuť? “

Na záver svojho príspevku poďakovala všetkým, ktorí si ju vážia takú, aká je a neriešia každú malú zmenu jej zovňajšku.

Dokončuje sa ďalší album

Zatiaľ čo kritici budú neustále kopať do každej z nich a hľadať milión drobností, pre ktoré môžu spustiť vlnu nenávisti, skutoční fanúšikovia sa zamerajú na ďalšie kariérne body ich idolov.

Práve túto skupinu potešilo zistenie, že Dominika v týchto dňoch intenzívne pracuje na svojom ďalšom štúdiovom albume.

Postupne prechádza všetkými skladbami, aby bola so svojou prácou na sto percent spokojná. Krátko pred Vianocami dostaneme pekný darček od slovenskej speváčky. Potom sa jej hudba bude konečne venovať viac ako výzoru tejto krásky.

Dominika Mirgová

Diva.sk

Po silikónoch robí Dominika ďalšie vylepšenie: Pre akú zmenu sa tentokrát rozhodla?

READ  Billie Jean King Cup 2022 Tenisový program | Objednajte si hru ešte dnes

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close