Zábava

Dominika môže šokovať! Hovorila o svojom nevlastnom bratovi

včera 18:30

Sama priznáva, že je čiernou ovcou rodiny, a teraz sa opäť predviedla Dominika Gottová (47) …

Nič pre ňu nie je sväté! Aj keď Dominiku Gottovú trápia zlé vzťahy s vdovou Ivanou a sestrou Luciou, stále robí niečo pre to, aby bola rodina v pokoji. Špecializuje sa na súkromné ​​informácie o svojej rodine, a najmä o rodine jej zosnulého otca Karla Gotta († 80). Nečudo, že Ivana Gottová, ktorá sa veľmi snaží udržiavať pozitívny obraz o svojom zosnulom manželovi, má problémy.

Ešte pred pár dňami sa zdalo, že Dominika Gottová bola odhodlaná opustiť Česko a vrátiť sa k manželovi Timovi do Fínska, s ktorým sa rozvádzala, no najnovšie sa rozhodla rozvod zrušiť. Po zistení, že ju vo Fínsku nečaká žiadna svetlá budúcnosť, a najmä, že s Timom nemajú kde bývať, sa vrátila do Českej republiky a opäť prišla s prekvapivými odhaleniami o svojom otcovi.

Dominika pre český portál super.cz prišla so šokujúcou informáciou, že má nevlastného brata, a teda že Karel Gott mal syna. „Dlho som premýšľal a teraz mi blízka osoba potvrdila, že mám brata. Meno tejto osoby nepoviem, ale verejnosť by to mala vedieť,“ hovorí teraz Dominika. Pravda je taká, že Karel Gott, ktorý mal iba dcéry, túžil po synovi, takže je prinajmenšom zvláštne, prečo sa k nemu počas svojho života nepriznal, keď nemal problém priznať svoje dve nemanželské dcéry Dominiku a Luciu.

Nahliadnite do GALÉRIE, s ktorou mohol mať Karel Gott syna

Táto „novinka“ pravdepodobne vdovu Ivanu nepoteší a jej zverejnenie len ťažko pomôže napraviť vzťah medzi ňou a Dominikou. Dominika si navyše pri tejto príležitosti neodpustila, že kopala do svojej nevlastnej sestry Lucie: „Je to kameň, ktorý mám brata, ale bohužiaľ sa veľmi nepoznáme a možno by ma nemal tak rád ako Lucku.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close