Svet

Dve ženy v nákupnom centre v Coffee City, manželka a milenka zradcu

Dve ženy zbili v obchodnom centre na kuchyňu. Foto: Zachytávanie videa.

Vo videu zverejnenom na sociálnych sieťach zaznamenali dve ženy okamihy bitia v obchodnom centre La Fortuna v Galle pre obvinenia zo zrady.

Podľa verzií šírených na sociálnych sieťach budú mať ženy, ktoré sú manželkou a priateľom zradného muža, po stretnutí v obchodnom centre hlavného mesta Valle del Gaga silný boj.

Publikum poukázalo na to, že priateľ, ktorý nakupoval s Kafirom v tomto populárnom podniku, by sa stretol s jeho manželkou. Keď na seba hodili nejaké urážky, rozhodli sa čeliť úderom.

Počas bitky, ktorá sa konala v jednej z chodieb La Fortuny, sa niektorí obchodníci a kupujúci snažili ženy oddeliť držaním za vlasy a hádzaním päsťami, zatiaľ čo iní podnietili konfrontáciu medzi ženami.

„Del, del“ je počuť v úzkej chodbe, v ktorej diváci predviedli silný boj, zatiaľ čo ostatní sa ich snažili upokojiť.

Akt tolerancie, skupina zamestnancov zaútočila, potiahla si vlasy a dokonca hodila stoličky po niekom, kto bol zákazníkom, sa v krajine šíril vírusom ráno 7. februára, z toho dve videá kolujú v komunite sietí. .

Totožnosť zúčastnených nie je známa, je však známe, že minulú sobotu došlo k hádke v barovej časti nákupného centra Palmetto Plaza v Galle (Valle del Gaga).

V jednom z audiovizuálnych záznamov je zamestnanec v ružovej košeli spočiatku videný bojovať s inou ženou, pravdepodobne s klientkou. Aj keď sú niektorí občania nútení vyhnúť sa boju, považuje sa to aj za okamih, keď sa do boja zapoja ich kolegovia.

READ  Boris Johnson čelí žiadostiam, aby prišiel na párty „priniesť si vlastný alkohol“.

Niektorí na neho z diaľky hádžu z podniku čierne stoličky a niektorí sa ich snažia zastaviť. V príspevku navyše jeden zo zamestnancov začuje výkrik: „Choď na tento pe% $ # Hij &% to, čo hovorí Liliana, ktorá Liliana je tu?“

Pokračovať v čítaní:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close