Svet

Dve ženy v nákupnom centre v Coffee City, manželka a milenka zradcu

Dve ženy zbili v obchodnom centre na kuchyňu. Foto: Zachytávanie videa.

Vo videu zverejnenom na sociálnych sieťach zaznamenali dve ženy okamihy bitia v obchodnom centre La Fortuna v Galle pre obvinenia zo zrady.

Podľa verzií šírených na sociálnych sieťach budú mať ženy, ktoré sú manželkou a priateľom zradného muža, po stretnutí v obchodnom centre hlavného mesta Valle del Gaga silný boj.

Publikum poukázalo na to, že priateľ, ktorý nakupoval s Kafirom v tomto populárnom podniku, by sa stretol s jeho manželkou. Keď na seba hodili nejaké urážky, rozhodli sa čeliť úderom.

Počas bitky, ktorá sa konala v jednej z chodieb La Fortuny, sa niektorí obchodníci a kupujúci snažili ženy oddeliť držaním za vlasy a hádzaním päsťami, zatiaľ čo iní podnietili konfrontáciu medzi ženami.

„Del, del“ je počuť v úzkej chodbe, v ktorej diváci predviedli silný boj, zatiaľ čo ostatní sa ich snažili upokojiť.

Akt tolerancie, skupina zamestnancov zaútočila, potiahla si vlasy a dokonca hodila stoličky po niekom, kto bol zákazníkom, sa v krajine šíril vírusom ráno 7. februára, z toho dve videá kolujú v komunite sietí. .

Totožnosť zúčastnených nie je známa, je však známe, že minulú sobotu došlo k hádke v barovej časti nákupného centra Palmetto Plaza v Galle (Valle del Gaga).

V jednom z audiovizuálnych záznamov je zamestnanec v ružovej košeli spočiatku videný bojovať s inou ženou, pravdepodobne s klientkou. Aj keď sú niektorí občania nútení vyhnúť sa boju, považuje sa to aj za okamih, keď sa do boja zapoja ich kolegovia.

READ  Hlavné správy 26. marca: Zrútenie mosta Baltimore, zoznam kandidátov Lok Sabha, samovražedné bombové útoky v Pakistane a ďalšie

Niektorí na neho z diaľky hádžu z podniku čierne stoličky a niektorí sa ich snažia zastaviť. V príspevku navyše jeden zo zamestnancov začuje výkrik: „Choď na tento pe% $ # Hij &% to, čo hovorí Liliana, ktorá Liliana je tu?“

Pokračovať v čítaní:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close