Technológie

Final Fantasy 7: Rebirth Nový trailer odhaľuje Cait Sith, Vincent a dátum vydania

Sony State of Play odhaľuje dátum vydania pripravovaného Final Fantasy 7: Rebirth: 29. februára 2024.

Nový trailer obsahuje prvé vystúpenie milovaných maskotov mechanických mačiek Kate Sid a Vincent, ako aj scény z Costa del Sol a Golden Saucer. Pozrite si to nižšie.

Veľkou otázkou, ktorú si všetci myslia stále je, ako Final Fantasy 7: Rebirth zmení príbeh pôvodnej Final Fantasy 7. Zmeny oproti pôvodnej dejovej línii viedli fanúšikov k otázke, či sa od konca FF7 stanú hlavné príbehové udalosti alebo nie. A čo viac, Square Enix nedávno remastroval Final Fantasy: Crisis Core a zdá sa, že naznačuje nejaké spojenie s príbehom tejto hry.

Vo vyhlásení zverejnenom s novým trailerom producent Yoshinori Kitas uviedol: „Príbeh sa bude odvíjať dramatickejšie než kedykoľvek predtým, bude sa odvíjať rýchlejším tempom s väčšími zvratmi. Vieme, že fanúšikovia umierajú, aby videli scénu. Najmä… “ Tiež sľubuje „takmer 100 hodín dobrodružstva“ v Rebirth.

Pozrite si celú správu nižšie.

Final Fantasy 7: Rebirth bola oficiálne vydaná vlani v júni ako druhá časť úplného remaku pôvodnej Final Fantasy 7, ktorá nadväzuje na Final Fantasy 7: The Remake (ja viem, mätúce!). Rebirth je druhou časťou trojdielnej trilógie a na tretej časti sa začalo už v júni tohto roku. Napriek komplexnosti trilógie vývojári tvrdia, že na pochopenie Rebirth nemusíte hrať remake. Najmä Rebirth bude podľa Square Enix obsahovať „vyšší stupeň slobody“ a „intímne“ bitky a svet zahŕňajúci dva disky humoru. Očakáva sa, že hra vyjde v roku 2024.

READ  Súd pozastavuje časť slovenského zákona o telefónnom dohľade v boji proti šíreniu vírusu

Pre viac informácií si pozrite všetko, čo bolo oznámené v dnešnom stave hry.

Alex Stedman je vedúci spravodajský redaktor IGN, ktorý dohliada na zábavné spravodajstvo. Keď práve nepíše alebo neupravuje, môžete ju nájsť čítať fantasy romány alebo hrať Dungeons & Dragons.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close