Zábava

Fotoklub Delta ponúka trojdielny workshop fotoseriálu

Prvá relácia Zoom, september. ‚The Series Project‘ bude debutovať 13.

Uznávaný fotograf a pedagóg Rick Hulbert sa vracia, aby viedol úvodný workshop sezóny 2023 – 2024 vo fotoklube Delta – prvý z trojdielnej série.

Stretnutie založené na zoome v stredu 13. septembra bude úvodom do „The Series Project“ z Hulbertovho workshopu „The Power and Benefits of a Creative Image Series“ v decembri minulého roka.

„Vytvorenie série je pre fotografa skvelým spôsobom, ako preskúmať predmet nad rámec jednej snímky. Ak má niekto sprievodcu procesom, je to zaujímavá a dostupná výzva pre fotografov všetkých schopností,“ uvádza sa v klubovej tlačovej správe.

V prvej časti projektu seriálu Hulbert pokryje sériu obrázkov a ukáže príklady, predtým, než bude diskutovať o výhodách projektu série, opíše proces, vysvetlí, ako vytvoriť „výpoveď umelca“ a zameria sa na spoločné znaky. Prekážky a zátarasy, s ktorými sa fotografi stretávajú pri tvorbe série.

V druhej časti workshopu členovia TBC vytvoria v októbri sériu s vyjadrením umelca a Hulbert nechá každého fotografa prezentovať svoje individuálne nápady pre svoju sériu. Tretia časť bude v decembri a bude obsahovať Hulbertovu galériovú prezentáciu dokončenej série na Zoom.

Bližšie informácie o druhej a tretej časti workshopu budú uvedené v úvode budúceho týždňa.

Ak sa chcete zúčastniť workshopu Zoom na budúci mesiac, musíte byť členom Fotoklubu Delta (pripojte sa vyplnením formulára deltaphotoclub.com/member-sign-up-form; Členstvo stojí 40 USD ročne, 70 USD pre rodiny a 25 USD pre mládež a študentov) alebo ak sa chcete pripojiť ako hosť, pošlite 10 USD bankovým prevodom na adresu [email protected] do stredy 13. septembra do poludnia (uveďte svoje meno, e-mailovú adresu a klubová príslušnosť s prestupom).

Súvisiace: Prvým výjazdom sezóny bol smečiar pre Fotoklub Delta

READ  Berniniho busta v Gettyho múzeu vyvolala na Slovensku trestné oznámenie

Hulbert, „Life Member“ Kráľovskej kanadskej akadémie umení a „Fellow“ Kráľovského architektonického inštitútu Kanady, vyučuje fotografiu na Simon Fraser University a Langara College a vedie viacdňové fotografické workshopy po celej Európe a na severe. Amerike.

Bol tiež vybraný ako jeden z dvoch fotografov zo Severnej Ameriky pozvaných na účasť na Svetových umeleckých hrách 2015 v Bratislave na Slovensku.

„Rickova medzinárodne ocenená fotografia vychádza z jeho minulosti profesionálneho, oceneného a publikovaného architekta a urbanistu,“ uvádza sa v tlačovej správe DPC. „Jeho učenie odráža jeho znalosti histórie dvojrozmerného umenia kresby a maľby spolu s vedou o ľudskom videní.“

Ak sa chcete dozvedieť viac o Hulbertovi a jeho fotografovaní, navštívte rickhulbertphotography.com.

Fotoklub Delta sa venuje propagácii fotografie a fotografického umenia v rôznych formách v Severnej Delte, Lautner, Sawachen, Surrey a Point Roberts. Stretnutia sa konajú v stredu večer cez Zoom od septembra do mája.

Ak chcete vedieť viac o klube, navštívte deltaphotoclub.com.

Pozri tiež: Kennedy Seniors Center of North Delta hostí týždeň otvorených dverí

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close