Zábava

George Clooney chudobný a chudobný! Skončil v nemocnici – Hviezdne prípady – Koktejl

George Clooney.

Autor: ,

Herec George Clooney podcenil nebezpečenstvo rýchleho zhodenia kilogramov.

Skončil v nemocnici po schudnutí 14 kilogramov kvôli úlohe v novinke „The Midnight Sky“. 58-ročná hviezda sa rozhodla schudnúť, aby presvedčivo hrala úlohu astronauta, ktorý prežije apokalypsu. Pre mirror.co.uk popísal, že musel byť štyri dni pred začiatkom natáčania hospitalizovaný pre štyri bolesti žalúdka. Lekári mu diagnostikovali nebezpečnú pankreatitídu, zápal pankreasu, z ktorého sa Clooney niekoľko týždňov zotavoval. „Nemyslím si, že som to odhadoval pri takom rýchlom chudnutí. Nemyslel som na svoje zdravie,“ opísal.

Clooney, ktorý film aj režíroval, dodal: „Trvalo niekoľko týždňov, kým prišlo vylepšenie. Pracovať súčasne s režisérom bolo náročné, vyžadovalo si to veľa energie. Boli sme na ľadovci vo Fínsku, vďaka čomu práca ešte náročnejšia. Ale moja slabá kondícia tejto úlohe určite prospela, aby bola ešte dôveryhodnejšia, “opísal nakrúcanie pre Netflix.

Pre túto rolu si musel nechať narásť bradu, z čoho jeho manželka, jeho manželka Amal Clooney (42), nebola zrovna nadšená. „Moja dlhá, škaredá brada narástla. Môj syn ju však miloval, pretože do nej schovával veci, o ktorých som nič nevedel. Až kým som neprišiel na natáčanie a zrazu ‚Aha, v brade mi ostala nanuková tyčinka.‘ „

Páči sa vám tento článok?
Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je každý deň prinášať aktuálne správy. Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close