Technológie

Hello Infinite vyblednuté, prdí na jeseň 2021

Microsoft spustil desaťročia aktualizácií svojich hier, kde Gears dostal kampaň, Forza nový zaujímavý režim a nakoniec Halo Infinite dostane aktualizáciu o svojom stave. Autori napísali viac podrobnosti a pridané nové zbierky.

Konkrétnu hru predstavuje Joseph Staten, ktorý pracoval na prvých piatich hrách Halo a teraz prevzal dohľad nad projektom. Okamžite oznamuje vydanie na jeseň 2021. Očakávalo sa tiež, že tam Microsoft začne predávať nové konzoly a postava ako Halo chce vyjsť na jeseň.

Joseph a grafici pripúšťajú, že pôvodná prezentácia bola zameraná na hrateľnosť ukku, ale grafika nebola tam, kde mala byť. Medzitým k nej dosiahnite svetlo, hmlu a brnenie. Ukážte to aj v zbierkach. Tvrdia, že lepia nepriame svetlo, materiály, vegetáciu a dokonca aj vykreslenie stromov. Aj keď dodávajú, že ich cieľom je stále grafika z Halo 1 a Halo 2, nie z Halo 5, ktoré sa vydali trochu iným smerom.

o Craig spomína, nezabudnite tam, že ani animácie troch NPC neboli implementované, čo malo za následok vraždu neutrálnej postavy. Popíšte tiež ďalšie vylepšenia prostredí, mapy pre viacerých hráčov a prispôsobenie príspevkov pre viacerých hráčov. Ukážte ich tiež v zbierkach.

Halo Infinite približne

Dodajte, že nevyplňujú žiadne lootboxy alebo náhodné veci, ktoré by ovplyvňovali hrateľnosť. Hra samozrejme bude predstavovať naživo a bude stále pribúdať.

Hovoria, že začiatkom roka hru predstavia podrobnejšie.

READ  Najnovšia pôžička Hakima Ziyecha, Chelsea, Paríž-Saint Germain, papierovanie, reakcia, termín uzávierky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close