Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Rok 2022 sa skončí po skončení sezóny WTA finále WTA Tento týždeň vo Fort Worth v Texase. Na podujatí sa zúčastňuje osem najlepších svetových hráčov bojujúcich o titul.

Súťažiaci sú rozdelení do dvoch skupín po štyroch, pričom do semifinále postupujú dvaja najlepší z každej skupiny.

Číslo 1 na svete Iga Switch Tracy Austin vedie skupinu, ktorá zahŕňa Kokosová kávaCaroline Garcia a Daria Kasatkina.

Dhruva je hráč, ktorého treba poraziť a predpokladá sa, že zo svojej skupiny pohodlne vypadne. V tejto sezóne má proti spoluhráčom bilanciu 9-2. Vlani skončil vo svojej skupine posledný po tom, čo si zabezpečil sólo víťazstvo.

Coco Goff bude na finále WTA vykonávať dvojitú povinnosť, keď bude súťažiť vo štvorhre po boku krajanky Jessicy Pegulovej. Tínedžerka má za sebou prelomovú sezónu, na Roland Garros sa dostala do svojho prvého grandslamového finále.

Caroline Garciaová porazila Swidekovú vo svojej domovskej krajine pred US Open. Od New Yorku však stratil formu a z troch zápasov vyhral len jeden.

Daria Kasatkina má od US Open tiež neúspech, keď od výjazdu z prvého kola vo Flushing Meadows vyhrala len tri zápasy.

Tím Nancy Richey, ktorý tvoria Anne Japier, Jessica Pegula, Arina Sabalenka a Maria Zachary, je veľmi konkurencieschopný tím.

Všetci štyria hráči sa dokážu navzájom poraziť, takže je ťažké predpovedať semifinalistov. Zabiur a Pegula sú favoritmi na postup cez skupinu, ale Sakari a Sabalenková sú schopní spôsobiť rozrušenie.

Bez ohľadu na výsledok vás počas týždňa čaká množstvo vzrušujúcej akcie.

Kanál finále WTA 2022 a zoznam priamych prenosov

Osem najlepších singlistov pózuje s trofejou Billie Jean Kingovej na finále WTA 2022.

Diváci z nasledujúcich krajín môžu sledovať priamy prenos z finále WTA na svojich kanáloch a platformách:

Video Amazon Prime Spojené kráľovstvo, Írska republika.

Zostaňte v hre Austrália, Stredný východ & Singapur.

Ikii Čína.

Eurosport – Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Francúzsko, Rusko, Škandinávia (okrem Dánska).

Nova Sport – Che.

TV2 – Dánsko.

Sky Nemecko – Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko.