Zábava

Hviezda kliniky Grace: Nahé výstrely v trojici, depresia a potom … ROZVOD!

Eric Dane sa narodil 9. novembra 1972. V škole sa venoval vodnému pólu, ale po školských predstaveniach sa podľa Arthura Millera viac páčil herectvu.

Neskôr sa presťahoval do Los Angeles a podarilo sa mu získať menšie úlohy v seriáloch ako Roseanne a Married with Commitments. Objavil sa aj vo Witches.

V roku 2005 sa objavil v poslednej epizóde druhej série série Grace Clinic. Spätná väzba bola taká dobrá, že sa stal jednou z hviezd projektu. Pravidelne sa objavoval na obrazovkách od tretej série do deviatej, neskôr už iba príležitostne.

Patrick Dempsey a Eric

Zdroj: abc

Medzitým získal hlavnú úlohu námorného kapitána v sérii Posledná loď.

Eric Dane si zahral aj v niekoľkých filmoch, napríklad X-Men: The Last Stand, Marley and I, Variety, On St. Valentine’s Day a ďalších.

Herec bol 14 rokov ženatý s kolegyňou, herečkou Rebeccou Gayheart, ktorá sa kedysi objavila napríklad v niekoľkých epizódach Beverly Hills 902 10.

Hviezda kliniky Grace: Nahý

Zdroj: MGM

V roku 2009 zaplnili stránky novín, keď sa vo vírivke objavila nahrávka nahého páru s ďalšou ženou, bývalou Miss Teen USA, zatiaľ čo Rebecca mala v ruke niečo, čo vyzeralo ako kokaín, a vo videu uviedla, že potrebovala ľahnúť, pretože bola zdrogovaná. .

„Keď sa pozriem späť, bola to chyba? Vôbec nie. Traja dospelí, ktorí tam boli dobrovoľne a jedným z nich bola moja manželka. Neurobil som nič zlé,“ Eric pre Glamour minulý rok povedal, že neľutuje.

Eric Dane

Zdroj: Drahokamy obrazovky

Medzitým sa však liečila závislosť, depresia a rozvod. V roku 2010 herec utrpel športové zranenia a užíval lieky proti bolesti. Ale stal sa závislým. Našťastie si včas uvedomil problém a dobrovoľne podstúpil liečbu.

READ  Podľa Apple ide o najlepšie aplikácie roku 2020

V roku 2017 opäť hľadal pomoc kvôli depresiám. „Je to veľmi vážna vec. Je to veľmi skutočné a strašidelné, keď sa zobudíš a pomyslíš si:„ Nechcem ani vstať z postele. “ povedal herec.

O rok neskôr sa jeho manželka rozhodla podať žiadosť o rozvod. „Po 14 rokoch spoločného života sme sa rozhodli, že pre našu rodinu bude najlepšie ukončiť manželstvo.“ Dane to povedal ľuďom. Pár má spolu dve dcéry.

Eric Dane

Zdroj: TNT

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close