Ekonomika

Hyundai Kona tiež získa facelift verziu N Line

Nová maska ​​má pripomínať žraločí nos.

Hyundai sa pomaly pripravuje na príchod novej generácie svojho najdôležitejšieho modelu v Európe – kompaktného SUV Tucson. Pokiaľ sa tak nestane, nový dizajn dá Kona menší prechod.

Netradične navrhnutá maska, do ktorej zasahuje šerm blatníkov, bude čoskoro minulosťou. Komplikované časti svetiel sú zjednodušené v dizajne a nenatieraný plast zmizne.

Z prvých troch snímok, ktoré spoločnosť Hyundai uviedla na svet ako ochutnávku pred oficiálnou premiérou, je tiež zrejmé, že znak výrobcu sa pohyboval od mriežky chladiča v štandardnej verzii až po kapotu.

Novinkou bude športovejšia verzia radu N Line, ktorú poznáme z modelov i30, Tucson a i10. Bude mať iný nárazník a bude mať „žiabrovku“ na vrchu masky a znak v maske chladiča.

Súvisiaci článok Hyundai Kona prináša nový vietor do segmentu SUV (test) Čítať

Zmena samozrejme ovplyvnila aj LED svetlá, rozdelenie zostalo zachované, ale tvar sa zmenil. Maska obnovenej Kony je elegantnejšia a podľa výrobcu by mala evokovať žraločí nos.

Stále však musíme čakať niekoľko týždňov na podrobnejšie informácie o facelifte, drobné zmeny pravdepodobne ovplyvní aj zadná časť, interiér a najmä sortiment motorov. Po elektrických a plne hybridných koňoch by sa pod kapotou mal objaviť aj lacnejší mierny hybrid.

READ  Fico na summite EÚ nepodporí ďalšiu vojenskú pomoc Ukrajine - slovenské médiá cez Reuters

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close