Zábava

Kde sa natáčal film „Toon“? Zistite miesta streľby s Javierom Barthemom v hlavnej úlohe

Piesok Dobrodružný sci-fi film adaptovaný z knihy autora Franka Herberta z roku 1965. Okrem jedného filmového štúdia v Budapešti, zvyšných Piesok Miesta streľby boli v štyroch rôznych krajinách vrátane USA a Spojeného kráľovstva. Dej tohto filmu je zameraný na syna klasickej rodiny, ktorý je zodpovedný za veľmi potrebnú ochranu prvkov v galaxii. Piesok Rok 2020 bol hviezdnou záležitosťou a jeho súčasťou boli aj známe tváre ako Javier Bartome, Jason Momova či Gentia.

Prečítajte si tiež: Diana Rick pomíňa: Zoznam jej filmov, ktoré by mali fanúšikovia Shakespeara prijať, by tu mali vidieť

Kde Piesok Natočené?

Podľa Latlong.net je film koprodukciou Kanady, Maďarska, Spojeného kráľovstva a Spojených štátov. Časť tohto pripravovaného dobrodružstva SciFi sa natáčala vo filmovom štúdiu Origo v Budapešti v Maďarsku. Časť Nórska sa volala Stotland. Jeho časti sa natáčali v Maďarsku, na Slovensku, v Nórsku a Jordánsku. Medzi miesta streľby doonmi patria aj miesta v Abú Zabí a Rakúsko v Spojených arabských emirátoch.

Prečítajte si tiež: Vysvetlenie tanečného programu Phoenix End Dance: Čo sa stane s Feng Wu?

Piesok Film 2020

Po predchádzajúcich úpravách rovnomenného románu Franka Herberta v roku 1984 Piesok Vydať sa má 18. decembra v Indii. Vo filme si zahrali Timothy Salamet ako Paul Adritis, Rebecca Ferguson ako Lady Jessica, Jason Momoa ako Duncan Idaho, Zentaya ako Sania, Stellan Scorskard ako Vladimir Harkon, Dave Batista ako Gloss Ruben a Oscar Isaac. Scarscart a Batista boli súčasťou vesmíru kín Marvel Thor A Obrancovia Galaxie Obrázok resp.

Prečítajte si tiež: Vráti sa Netflix do sezóny 2? Uč sa viac

Paul Atrides je synom bohatej a mocnej šľachtickej rodiny, ktorá sa učí a trénuje, aby udržala životne dôležitý orgán galaxie v bezpečí. Podľa Imdb.com v marci 2018 režisérka Denise Villeneuve potvrdila jej prijatie Piesok Chcel zachytiť všetky zložité detaily knihy, aby bola rozdelená na dva filmy, čo nie je možné len pri jednom filme. Ako veľký fanúšik románu chcel z neho urobiť film. Predtým režíroval ďalšie dva filmy o SciFi Piesok„Osvojiť si umenie vytvárania dobrodružstva SciFi.

READ  Bachchan Pandey je film, ktorý si musia pozrieť fanúšikovia Akshay Kumar a milovníci filmového korenia.

Prečítajte si tiež: Zoznam obsadených Toon 2020: Spoznajte postavy a obsadenie pripravovaného filmu sci-fi

[Image credit: @dunemovie Instagram]

Získajte najnovšie informácie Správy o zábave Z Indie a z celého sveta. Sledujte svoje obľúbené televízne celebrity a novinky z Dillí už teraz. Republic World je vaše najobľúbenejšie miesto Bollywoodske správy. Nalaďte si dnešný deň a budete dostávať najnovšie správy a titulky zo sveta zábavy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close