Zábava

Kevin z komédie Alone at Home má 40 rokov! Drogy a vzťah s Mila Kunis s ním zamával – z obrazovky a spoza nej – koktail


,


26.08.2020 00:00

Herec Macaulay Culkin vo filme Alone at Home.

Autor:

Macaulay Culkin, narodený 26. augusta 1980, bol považovaný za najúspešnejšieho detského herca od chrámu Shirley.

Preslávil sa filmovým seriálom Alone at Home a Alone at Home 2: Lost in New York. Dnes Culkin pracuje ako spevák a DJ a vracia sa k hraniu príležitostne, napríklad minulý rok v Changelande.

Macaulay Culkin počas American Music Awards v ...

Macaulay Culkin počas American Music Awards v roku 2018. Autor: SITA / AP, Matt Sayles

Newyorský rodák Culkin, tretí z celkovo siedmich detí bývalého herca, začal hrať vo veku štyroch rokov. V 80. rokoch sa objavil na pódiu, vo filme av televízii, potom bol režisérom Johnom Hughesom vybraný do rodinnej vianočnej komédie Alone at Home, čo bol obrovský úspech, ktorý prinútil pokračovanie.

Culkinova oslnivá, ale krátka filmová kariéra obsahuje aj zvláštny detský thriller Good Son z roku 1993, kde hral malého psychopata s anjelskou tvárou s Eliášom Woodom, ktorý sa neskôr stal slávnym v Pánovi prsteňov a vo Večnom svetle Nepoškvrneného. myseľ.

Culkin tiež napísal autobiografiu s názvom Junior, ktorá vyšla v roku 2006. O sedem rokov neskôr založil skupinu Pizza Underground, v ktorej spieval, skupina sa rozpustila v júli 2016.

Macaulay Culkin v roku 1992 v New Yorku.

Herec Macaulay Culkin vo filme Alone at Home.

Herec, ktorý sa tiež preslávil množstvom škandálov, je rozvedený a žije s herečkou Brendou Song. Hral s ňou vo vyššie uvedenom filme Changeland. Jeho bývalým partnerom je slávna Mila Kunis. Pekná ukrajinská žena ho datovala od roku 2002 do roku 2010. Dva roky potom, čo sa rozišla s hviezdou filmov Sám doma, začala Kunis chodiť s Ashtonom Kutcherom, s ktorým sa už stretla zo série Sedem rokov. Pár vychováva dve deti spolu.

Podľa nej sú však vzťahy s Culkinom stále prerušené. „Ako dvadsaťročná som bola skutočná príšera a ja to vždy priznám ako prvá,“ povedala Armchair Expert v nedávnom rozhovore a dodala, ako sa rozišla s hercom Macaulaym Culkinom: „Bolo to nechutné, Urobil som mu to a bolo to nechutné, ako som to urobil. Keď som bol potom slobodný, musel som úprimne premýšľať o tom, prečo som takto konal, a rozhodol som sa stať novým človekom. ““

Herečka Mila Kunis na akcii CinemaCon v Las Vegas.

Herečka Mila Kunis na akcii CinemaCon v Las Vegas. Autor: SITA / AP, Andrew Estey

Culkin v minulosti nešťastne cestoval. Obrovská sláva mu „mávla“ a celé roky ho prenasledovali drogové problémy, ktoré neskôr otvorene hovoril. Ako pred časom odhalil časopisu Esquire, už vyrastal z tejto fázy života a zostáva „čistý“. Spomenul si na minulosť slovami: „Hral som sa s ohňom. Na druhej strane som nikdy nebol na klinike, nemusel som ísť touto cestou, “opísal.

A aký je jeho vzťah k filmu, z ktorého sa stala detskou celebritou? Herec to opísal v prehliadke moderátorkou Ellen DeGeneres. „Neodchádzam z domu počas prázdnin. To je obdobie, keď moja sezóna zúri. Je to sezóna v Macaulay. Preto sa v tejto dobe snažím dostať von z domu čo najmenej.“ ,

Páči sa vám tento článok? Podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom dennej Pravdy a jej internetovej verzie je priniesť vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme vašu podporu.
Ďakujeme vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close