Svet

Kráľovská rodina LIVE: Kate tieto Vianoce „platí cenu“ za „extrémne“ Meghan a Harryho | Royal | správy

Novinárka Daniela Elserová je presvedčená, že princezná z Walesu bude jednou z členov kráľovskej rodiny, ktorí „zaplatia cenu“ za nepokoje a zmeny, ku ktorým došlo v organizácii za posledných pár rokov, a bude musieť znášať bremeno vojvodovej pracovnej záťaže. Vojvodkyňa zo Sussexu.

V článku napísanom pre New Zealand Herald komentátor uviedol: „Strata Sussexov z kráľovskej rodiny nie je len ťažkým reputačným úderom pre kráľovskú rodinu, ale aj rukou.

„Podporu vojvodu a vojvodkyne možno pridať k jeho vojenským úlohám, vrátane prestížnych postov, ako je plukovník granátnikov, ktorých bol princ Andrew nútený oficiálne odstúpiť začiatkom tohto roka. Patrí medzi ne viac ako 50 organizácií. Kráľovský balet a Londýnsky symfonický orchester sa môže pochváliť zosnulou kráľovnou ako patrónkou.

„Otázka nie je, kto ich vezme, ale kto si nájde čas, aby ich zobral?

„Dnes majú takmer dve tretiny zostávajúcich pracujúcich členov kráľovskej rodiny viac ako 70 rokov, pričom zvyšní „zamestnanci“ sú Edward a Sophie, gróf a grófka z Wessexu (58 a 57 v uvedenom poradí) a William a Kate. 40-te roky.

„Očakáva sa, že táto starnúca kráľovská rodina so zníženými povinnosťami bude niesť rovnakú pracovnú záťaž – podávanie si rúk a sadenie pamätných stromov – ako vždy.

„Sčítané a podčiarknuté, zostávajúce HRH budú natiahnuté ešte tenšie.“

READ  Konžská demokratická republika vymenovala Judith Suminwa Tuluka za prvú premiérku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close