Ktorý kanál dnes USA vs. Existuje Slovensko? Čas začiatku, živé vysielanie Svetových hier juniorov 2023

Po úspešnom úvodnom zápase sa Spojené štáty budú snažiť dosiahnuť dve víťazstvá v rade, keďže tím sa dnes stretne so Slovenskom na MS juniorov 2023.

Pomalý štart pre USA v pondelok proti lakomému tímu Lotyšska. Trojgólová tretia tretina však posunula tím Randa Pecknolda pred A výhra 5-2 začať svoju súťaž. Päť rôznych korčuliarov dosiahlo víťazstvá back-to-back.

„Hrali sme tretí a s veľkým charakterom,“ povedal hlavný tréner USA Rand Pechnold. povedal po zápase. „V prvých dvoch tretinách som si myslel, že sme boli nervózni a urobili sme pár chýb, ale mali sme veľa príležitostí, takže sme sa v tretej rozprávali o našej postave.“

ďalej: Sledujte World Juniors 2023 naživo na fuboTV (bezplatná skúšobná verzia, iba v USA)

Najbližším testom USA je Slovensko, kde v utorok na úvodnom zápase na MS juniorov podľahli Fínsku 5:2. Slováci v druhej tretine zaostali o niekoľko gólov a nevedeli sa dostať z diery.

2023 IIHF Majstrovstvá sveta juniorov USA vs. Sporting News má pre divákov v USA a Kanade kompletný návod, ako sledovať Slovensko, vrátane štartovacích časov a televíznych kanálov.

ďalej: Každý výber draftu NHL v roku 2023 World Juniors

Ktorý kanál dnes USA vs. Existuje Slovensko?

• USA: sieť NHL
  • Kanada: TSN 1/5

TSN prináša všetky akcie World Juniors v Kanade, zatiaľ čo v USA môžu diváci sledovať zápasy v sieti NHL.

Stephen Nelson bude poskytovať pokrytie jednotlivých zápasov pre sieť NHL. Vo vysielaní sa k nemu pridajú analytik Dave Starman a reportér John Rosen.

Dennis Bayock a Craig Button budú v pohotovosti na zápasy USA pre TSN. V štúdiu budú Laura Diagun a Dave Reed.

Ako naživo streamovať svetové hokejové hry juniorov

Americkí fanúšikovia môžu zápas streamovať na fuboTV (ktorá prichádza s bezplatnou skúšobnou verziou), NHL.tv alebo aplikácii NHL.

Fanúšikovia v Kanade môžu streamovať všetky zápasy World Juniors na TSN.ca alebo v aplikácii TSN.

USA vs. Čas štartu na Slovensku

• Doba spustenia: 16:00 ET (17:00 AST)

Puk padne o 16:00 ET z Avenir Center v Monctone, NB, domove QMJHL Moncton Wildcats.

ďalej: Súpiska tímu USA 2023 World Juniors, výsledky

Pre oba tímy to bol druhý zápas na turnaji a v stredu prvý zápas Svetovej juniorky.

Kurz USA vs

• USA: -2,5 (-159)
  • Slovensko: +2,5 (+114)
  • O/U: 6.5

USA nastúpili do zápasu so Slovenskom ako 2,5-gólový favorit. Podľa športovej komunikácie.