Technológie

Letná aktualizácia Hogwarts Legacy PS5, PS4 podrobne popísaná v novom videu

Avalanche Software zdieľa nové video s podrobnosťami o letnej aktualizácii Hogwarts Legacy pre PS5 a PS4, ktorá sa spustí 6. júna 2024. Predtým odhalený v príspevku na Twitteri teraz podporuje opravu s podrobnými videozáznamami v režime fotografie a podporuje obsah. . Môžete to vydržať.

Po stiahnutí opravy budete môcť zachytiť skvelé snímky obrazovky hry vďaka rôznym možnostiam, ktoré môžete použiť na vytvorenie dokonalého záberu. Môžete upraviť vzhľad postáv, zmeniť deň a ročné obdobie, pridať rámčeky a pokaziť veci v bežných funkciách na úpravu fotografií.

Aktualizácia vám umožňuje prerozdeliť si body schopností za zručnosti, ktoré sú pre vás najužitočnejšie, a vedľajšia úloha Rokvillu exkluzívna pre PS5 je teraz dostupná pre všetkých. Neskôr bude kozmetika Azkaban pre všetkých zadarmo a vyjdú aj natočené okuliare z vývojárskeho videa Easter Egg. Nakoniec, Onyx Hippogriff, ktorý bol predobjednávkovým bonusom, je teraz zadarmo s receptom na lektvar Felix Felicis.

Tieto dodatky k Rokfortskému dedičstvu budú vydané 6. júna 2024. Budete po aktualizácii natáčať nejaké scény v hre? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

READ  Raspberry predstavil netradičný počítač na klávesnici. Vďaka vylepšeným vlastnostiam si ho užijú aj masy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close