Svet

Lisa Chang a Claire Baker z Linklaters vystupujú na stránke Law.com Women Rising Stars 2024

Linklaters s potešením oznamuje, že Lisa Chang, Corporate Partner, a Clare Baker, Investment Funds Partner, boli zaradené medzi ženské vychádzajúce hviezdy Law.com 2024.

Lisa je dokonalou podnikovou právničkou s dlhoročnou praxou v poskytovaní poradenstva niektorým z najvýznamnejších klientov spoločnosti. Lisa má skúsenosti s uzatváraním obchodov, ktoré rezonujú na trhu, a poskytovala poradenstvo pri niektorých z najkomplexnejších a najvýznamnejších transakcií v posledných rokoch, vrátane navrhovaného predaja The Telegraph a The Spectator. Jeho prax je rôznorodá a poskytuje poradenstvo v celom spektre korporátnej práce, vrátane M&A, private equity fundraisingu pre rýchlo rastúce technologické spoločnosti, komplexných reštrukturalizácií, vyčlenení a transakcií spoločných podnikov.

Lisa je nadšená pre technológie a hrá aktívnu úlohu v riadiacom výbore GenAI spoločnosti Linklaters a v britskej technologickej riaditeľke. Pomohla partnerskej iniciatíve SoftBank Vision Fund Emerge, priekopníckemu technologickému akceleračnému programu zameranému na zosilnenie investičných kanálov pre ženy a iných nedostatočne zastúpených podnikateľov.

Clare vedie globálnu investorskú prax Linklaters, ktorá predstavuje najväčších a najsofistikovanejších investorov vo viac ako 165 investíciách do fondov, spoluinvestíciách, SMA a sekundárnych transakciách v celkovej hodnote 30 miliárd USD do roku 2023. Jeho práca na ultra vysokom čistom majetku a komplexných obchodoch.

Clareina vášeň pre podporu pracujúcich rodičov pramení z výziev, ktorým čelila s dvoma malými deťmi na ceste partnerstva. Viedol spustenie 12-týždňovej platenej rodičovskej dovolenky Linklaters, ktorá teraz dopĺňa existujúcu politiku spoločnosti na šesťmesačnú rodičovskú dovolenku, aby umožnila pracujúcim otcom lepší prístup k platenej rodičovskej dovolenke. Vydané v roku 2022.

Lisa je mentorkou programu Linklaters „Stepping Forward“ na podporu mladých právničiek, zatiaľ čo Claire je sponzorskou partnerkou programu Linklaters Women's Leadership na podporu starších právničiek a sponzorským partnerom programu Linklaters' Race Action. Menšinoví právnici v Linklaters.

READ  Čínska vojnová loď začína ostrú streľbu neďaleko Taiwanu

Úplný zoznam nájdete na webovej stránke Law.com tu:Vychádzajúce hviezdy: Najlepšie ženy v právnom odvetví Spojeného kráľovstva, 2024 | Law.com International

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close