Technológie

Majiteľ Xboxu dostane ročný zákaz po nahraní klipov Baldur's Gate 3

Ak ste hrali Baldurova brána 3Viete, že je to pre niektorých ľudí možné Nebezpečné zábery a istý vlastník Xboxu varuje ostatných fanúšikov BG3, aby sa zdržali nahrávania takýchto klipov na servery Xbox.

Je to preto, že používateľ sa volá Otec-Vegas Reddit dostal pozastavenie na 366 dní za nahrávanie a náhodné nahranie troch klipov zobrazujúcich „nejakú zábavu z nudistického tábora“. Pozastavenia nájdete nižšie:

„Včera večer som nahral 3 klipy zo zábavy pri kempovaní nahých. Xbox v predvolenom nastavení nahráva všetky zaznamenané klipy na server, aby ich bolo možné jednoducho zdieľať. Každý klip sa považoval za iné porušenie a zablokoval môj účet na rok. Dúfajme, že odvolací proces to vyrieši, ale až teraz; Nemôžem hrať žiadnu hru, ktorá vyžaduje pripojenie k sieti (v podstate tým, že peniaze, ktoré som vložil do MW3 za posledných 6 mesiacov, sú ešte bezcennejšie)“.

Ako bolo spomenuté, Otec-Vegas Nie je známe, či boli tieto klipy nahrané na servery Xbox, pretože táto funkcia musí byť ručne vypnutá. Ak chcete vedieť, ako na to, tu je návod:

  1. Pokračuj Profil a nastavenia
  2. Pokračuj systémov
  3. Prosím vyber si možnosti
  4. Pokračuj Chyť a zdieľaj
  5. Prosím vyber si Automatické nahrávanie
  6. Zakázať funkciu odtiaľto!

Je zrejmé, že sa nezdá spravodlivé, že tento používateľ Reddit dostal také veľké pozastavenie nahrávania hry na konzolu Xbox, takže dúfam, že proces odvolania to rozpozná a odstráni. V každom prípade, ak sa chcete takýmto problémom vyhnúť, je dobré pripomenúť, aby ste zakázali automatické nahrávanie!

READ  Slovensko kúpi pechotu BAE Systems CV90 MkIV

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close