šport

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF na Slovensku: ŠKODA na ľade 27. raz ako oficiálny hlavný sponzor

Mladá Boleslav, 10. mája 2019 – ŠKODA AUTO bude už po 27. raz oficiálnym titulným sponzorom majstrovstiev sveta IIHF v ľadovom hokeji v Bratislave a Košiciach od 10. do 26. mája tohto roku. Značka predĺžila svetový rekord v najdlhšom sponzorovaní majstrovstiev sveta Škoda ako oficiálny hlavný sponzor Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF 2019 na Slovensku po prvý raz využíva pódium na svetovú premiéru: česká automobilka v premiérový deň značky predstaví kompletne prepracovanú Škodu Superb. Štvrťfinále, 23. mája. Škoda ako oficiálny partner mobility poskytne organizátorom 50 vozidiel, tentoraz SUV modelov KODIAQ a KAROQ.

Alain Favy, člen predstavenstva Škoda Auto pre predaj a marketing, vysvetľuje: „Tento rok na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji IIHF Škoda spája dedičstvo s budúcnosťou mimoriadnym spôsobom. Do histórie sme sa zapísali vďaka dlhoročnému úspešnému sponzoringu. Teraz sme po prvý raz kombinuje naše vystúpenie na majstrovstvách sveta so svetovou premiérou nového modelu, čo zdôrazňuje dôležitosť tohto podujatia pre našu značku.

Osem rokov po majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji na Slovensku sa Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) vracia do tohto národa fanúšikov ľadového hokeja. 16 najlepších svetových národných tímov si zmeria sily od 10. do 26. mája. Dejiskom sú Slovenft Aréna v hlavnom meste Bratislava a Steel Aréna v Košiciach.

Škoda bude v centre pozornosti na každom zo 64 zápasov. Napríklad logo výrobcu automobilov môže byť zobrazené na billboardoch a na ľade v arénach. Okrem toho česká značka zaraďuje do ringu tri modelové vrcholy – mestské SUV ŠKODA KAMIQ, nový kompaktný model ŠKODA SCALA a vysokovýkonné SUV KODIAQ RS. ŠKODA tak osloví širšie publikum, pretože globálne televízne a online prenosy majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji bude tento rok sledovať viac ako miliarda hokejových fanúšikov.

23. mája, v deň štvrťfinále, uvedie Škoda vo svetovej premiére modernizovaný SUPERB s ostrejším profilom. Ako vlajková loď modelového radu Škoda ponúka SUPERB, ktorého história siaha až do 30. rokov minulého storočia, najnovšie inovácie značky v oblasti dizajnu, techniky a funkčnosti.
Škoda je najpredávanejšou automobilovou značkou v hostiteľskej krajine, na Slovensku. V roku 2018 dodal výrobca zákazníkom v regióne 21 900 vozidiel, pričom najobľúbenejšie modely sú FABIA, OCTAVIA a RAPID.

Sponzor a partner mobility už viac ako štvrťstoročie
Škoda podporuje Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF ako partner mobility od roku 1992. Automobilka je oficiálnym sponzorom od roku 1993. Ide o najdlhšie veľké sponzorstvo v histórii majstrovstiev sveta v športe – oficiálne uznané ako Guinnessov svetový rekord. Značka oslávila v roku 2017 25. výročie tohto partnerstva.

Škoda každoročne poskytuje organizátorom atraktívne a spoľahlivé vozidlá. Vozový park tento rok tvorí 50 vozidiel značky Škoda, najmä obľúbené SUV modely Kodiaq a Karoq.

Škoda je tiež exkluzívnym partnerom aplikácie IIHF, ktorá fanúšikom hokeja poskytuje vzrušujúce príbehy z pozadia a zaujímavé štatistiky. Vďaka živému tickeru s cieľovým upozornením používatelia nikdy nezmeškajú žiadnu akciu. Používatelia môžu tiež predpovedať výsledok hry v stávkovej hre a zdieľať ho s priateľmi. Aplikácia IIHF je dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close