Technológie

Metal Gear Solid Delta: Dátum vydania Snake Eater unikol, producent chce držať skupinu fanúšikov na účet

Aktualizácia o 17:00: GameStop vo svojom predchádzajúcom príspevku priznal, že zdieľal nesprávny dátum vydania pre Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

Nový príspevok od predajcu tvrdí, že oficiálne vydanie príde od Konami, ako sme už očakávali.

Tiež, ako niektorí fanúšikovia poukázali na Eurogamer, pôvodný Snake Eater bol vydaný 17. novembra 2004, takže príspevok GameStop mohol byť nesprávne prečítaný – tento dátum je nedeľa v roku 2024.


Pôvodný príbeh 11:00: Zdá sa, že GameStop unikol dátum vydania Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

V už vymazanom príspevku na sociálnej sieti americký predajca uviedol dátum vydania 17. novembra s možnosťou predobjednávky.

Nová hrateľnosť remaku bola predstavená na výstave Xbox Games Showcase v nedeľu večer, ale nebol uvedený žiadny konkrétny dátum vydania – hoci sa podľa PlayStation Blogu očakáva, že to bude v roku 2024.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater oficiálny trailer č. 1 – ukážka hier pre Xbox 2024Sledujte na YouTube

Konami tiež zverejnilo nové video, ktoré hosťoval herec Snake David Heider, ktoré ponúka nové detaily o hre.

Napríklad úroveň detailov vo vizuáloch, škrabance, škrabance a zranenia, ktoré poškodzujú hada v reálnom čase, a zranenia sú teraz trvalé počas celej hry.


Gamestop už vymazaný príspevok | Kredit obrázka: Gamestop / Eurogamer

Delta tiež prichádza s dvoma hernými štýlmi. Prvý, Legacy Style, ponúka hornú kameru a ovládacie prvky pôvodnej hry, zatiaľ čo nový štýl má plne ovládateľnú kameru z pohľadu tretej osoby – možno ekvivalent pôvodného opätovného vydania Subsistence.

Video obsahuje rozhovor s producentom Noriaki Okamurom, ktorý sa ospravedlňuje za zlý stav vydanej Metal Gear Solid Master Collection.

„Teraz, kedy [the collection] Po vydaní sme dostali veľa nešťastných spätných väzieb, kde ľudia zápasili s chybami a problémami s hrateľnosťou a problémami s rozlíšením,“ povedal Okamura. Hru však neustále vylepšujeme a vylepšujeme, aby sme tieto problémy vyriešili.“

READ  Trailer na GTA 6 mohol uniknúť pred údajným októbrovým odhalením

Pokračoval: „Chceme, aby si Metal Gear a túto kolekciu každý užil aj o 10, 20 rokov, takže dúfajme, že nám každý dá trochu viac času.“

Metal Gear Solid Legacy Series Časť 2 | Ft David HeiderSledujte na YouTube

Okamura tiež diskutoval o tom, kto zostal z pôvodného tímu pracovať na remaku Snake Eater – nie Kojima, to je isté.

„V tíme je veľa ďalších ľudí, ktorí boli súčasťou pôvodných hier, vrátane mňa,“ povedal. „Každý, kto už nepracuje na Metal Gear, ide teraz svojou vlastnou cestou a to platí aj pre tieto tituly.“

Na záver mal Okamura odkaz pre fanúšikov, v podstate ich žiadal, aby brali tím na zodpovednosť.

„Chceme, aby sa hráči sami rozhodli, či je tento nový tím vhodný pre prácu, ktorú Metal Gear pokračuje,“ povedal. „Tak prosím, sledujte nás a buďte úprimní.“

Fanúšikovia určite budú, keďže sa mnohí sťažovali na vizuál remaku. Aj keď je technicky pôsobivá, vysoká vernosť uberá časť jedinečného štýlu originálu.

Napríklad táto séria na stránke sociálnych médií X má porovnávacie gify medzi originálom a remakom, a hoci sú zábery na zábery pravdivé, vizuály sa líšia v tóne.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater má vyjsť na PC (cez Steam), PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close