Technológie

Metroid Prime 4 Dev Retro Studios aktualizuje svoj Twitter profil o nový banner

Skúste byť teraz veľmi vzrušený, ale Metro Prime4 Vývojár Retro Studios aktualizoval svoj banner na Twitteri.

Áno, toto môže byť najdôležitejšia aktualizácia, ktorú sme za chvíľu dostali od Nintendo Studio, a je to jedna z najdôležitejších v nadchádzajúcich vydaniach prvej strany. Doteraz sme o tíme veľa nepočuli – okrem toho, že je v tíme Náborové hnutie pre všetky typy talentov. Jeho Centrála bola prerobená minulý rok Podporuje vývoj MP4.

Postava na novom vystavenom banneri – ktorá vyzerá ako Samus Arana – je na chodníku ako mimozemšťan s nejakým slabým svetlom. Hádame, že to má nejaký odkaz na štvrtý príspevok. Predchádzajúci banner bol obrázkom retro loga spoločnosti.

Nový Twitter Banner Retro Studios (cez Doctor_Cupcakes na Twitteri)

Zatiaľ čo aktualizácie bannerov na profiloch sociálnych médií vo všeobecnosti nie sú veľkou novinkou, vzhľadom na neúspechy, ktoré Metroid Prime 4 dosiahol, a stupeň retro ticha počas vývoja, určite vyvolali nejaký rozruch online.

Označené minulý mesiac Tri roky Odkedy bol vývoj Metroid Prime 4 odstránený a reštartovaný. A označené vlani v júni Hra bola prvýkrát predstavená pred štyrmi rokmi. Kedy je ďalší výlet do Samsung Aran alebo série Metroid Prime všeobecne? Pustite svoje myšlienky.

READ  Random: Indie Dev poskytuje bezplatné herné kódy, kým Nintendo nevypne Wii U a 3DS eShopy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close