Technológie

Modern Warfare 3 dostáva spracovanie prvej strany pre Xbox s úvodnou obrazovkou, ktorá niektorých fanúšikov hnevá

Call of Duty: Modern Warfare III je multiplatformové vydanie, ale to nezabránilo Xboxu v tom, aby mu poskytol úplné spracovanie prvej strany. Používatelia Xboxu, ktorí dnes spúšťajú svoje konzoly, boli privítaní veľkou úvodnou obrazovkou a niektorí z nich z toho neboli príliš nadšení, keďže nová kampaň skončila.

„Toto je hlúpe. Nehrám Call of Duty; nikdy som si Call of Duty nekúpil. Nemal by som zapínať svoj Xbox a prvé, čo vidím, je Add.“ [sic] na hru alebo na niečo podobné,“ Používateľ napísal:.

Fanúšikovia Xboxu sú motivovaní kúpiť si Call of Duty po jeho spustení.

Niektorí používatelia poukázali na to, že Starfield dostal úpravu úvodnej obrazovky, keď bol spustený v septembri, a že to skončilo relatívne krátko. Iní však vyjadrili nádej, že takéto úvodné obrazovky nebudú v budúcnosti štandardom a označili ich za rušivé.

„Nemyslím si, že je to veľký problém, ak ide o udalosť alebo vydanie 1p, ale chápem, prečo by sa to ľuďom nepáčilo.“ Iný užívateľ napísal:.

Keď sme to sami testovali, nutkanie kúpiť si Call of Duty bolo okamžité, bez stláčania akýchkoľvek tlačidiel okrem zapnutia motora. IGN požiadalo Xbox o komentár.

Úvodná obrazovka nebola jedinou veľkou propagáciou, ktorú Modern Warfare III dostal na Xbox. Na stiahnutie je k dispozícii aj dynamické pozadie s kapitánom Priceom.

Marketing Call of Duty od Xboxu nasledoval po oficiálnej akvizícii Activision Blizzard, pričom Microsoft kúpil vydavateľa za 69 miliárd dolárov. Marketingová dohoda Call of Duty PlayStation vyprší až v roku 2024, ale Call of Duty neponechala na propagáciu Xboxu, jedného z jej klenotov nových akvizícií.

Call of Duty: Modern Warfare III vychádza vo fázach, pričom skorý prístup ku kampani začína dnes, 2. novembra, pre tých, ktorí si hru predobjednali. Preberá príbeh z Modern Warfare II a zároveň prináša nové prvky, ako sú otvorené bojové misie. Multiplayer bude dostupný 10. novembra.

READ  Celonárodný test Slovenska by mohol zabrániť zablokovaniu

Kate Bailey je riaditeľkou správ IGN a spoluorganizátorkou hlasového chatu Nintendo. Máte tip? Napíšte jej na @the_katbot.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close