Veda

Muž údajne dostal viac ako 200 vakcín proti Covid

A European man is proudly boasting about receiving his 217th Covid vaccine shot and I don’t know about you, but I can’t WAIT for him to eventually get Covid (and turn out to be alright, of course.)

Re-read what I just wrote. TWO HUNDRED AND SEVENTEEN TIMES.

Scientists are now studying the unnamed 62-year-old German in an attempt to see WTF is going on inside of him.

Toto doma neskúšajte

Podľa novej správy Vedci zistili, uverejnené v najnovšom vydaní lekárskeho časopisu Lancet Infectious Diseases dôstojník Dôkaz o „iba“ 134 samostatných injekciách Covid podaných človeku za 9 mesiacov.

Údaje ukazujú, že osoba bola niekoľkokrát denne po dobu dvoch týždňov postrelená – striedavo medzi tým, ktorá ruka bola zasiahnutá. Nakoniec ten chlap tvrdí, že dostal 217 za obdobie 29 mesiacov a úprimne, asi by som mu veril.

Vedci tvrdia, že aj keď má muž veľa protilátok, dôrazne odporúčajú nezasiahnuť miestne CVS a zničiť viac ako sto vakcín. Je to tak, CDC teraz priznalo, že klamali, keď povedali, že ľudia, ktorí boli zaočkovaní, nedostanú COVID. Teraz vieme, že to nie je pravda – pretože ľudia s ôsmimi alebo deviatimi posilňovačmi tiež niekoľkokrát dostali Covid.

READ  Dátum štartu Artemis 1 NASA je stanovený na september

Len minulý týždeň CDC zmenilo svoje pokyny na izoláciu z piatich dní na jeden deň pre ľudí s pozitívnym testom na vírus – v porovnaní s niekým, kto má chrípku.

Tento chlapík je mandžuský kandidát… ale pre Pfizer a Modernu. A všetci vieme, ako to vo filme skončilo.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close