Technológie

Nahnevaní hráči Warzone nazývajú Killstreak po nerf „úplne zbytočný“.

Connor Bennett

Hráči Call of Duty Warzone sú v otázke killstreaku trochu rozdelení, pretože niektorí veria, že je to po nedávnom nerfe „úplne zbytočné“.

Aj keď je Warzone oddelený od multiplayerového režimu Call of Duty a má svoje vlastné špecifické buffy a nervy pre zbrane, zahŕňa mnoho klasických funkcií CoD vlastným spôsobom.

To zahŕňa killstreaky, ale UAV nevyžaduje tri zabitia. Streaky sa namiesto toho kupujú z nákupných staníc, nachádzajú sa v loot boxoch alebo sa zbierajú od nepriateľov, keď ich zabijete.

Článok pokračuje po inzeráte

Vývojári len zriedka menili série, ale nedávno urobili kroky, aby zabránili presným leteckým útokom v sezóne 2. Namiesto banneru na obrazovke, ktorý vás varuje pred náletom vo vašej oblasti, teraz vidíte trasu letu. Bombardéry – rovnako ako bombardovacia zóna.

Naštval hráčov Warzone s Nerfom Precision Airstrike

Podľa niektorých hráčov sa tým stal Killstreak „zbytočným“ a zmena ich hnevá. „Som to len ja, alebo teraz ukazuje výbuchovú zónu presných leteckých útokov, Kill Streak sa vo Warzone stal celkom zbytočným,“ priznal jeden nahnevaný fanúšik.

Článok pokračuje po inzeráte

„Myslím si, že by tam mal byť len počuteľný oznam. IIRC, na začiatku Warzone nebolo takmer žiadne varovanie, len počuteľné volanie po nálete, a to som si užil, pretože to potrebovalo dobré miesto na zabitie,“ povedal ďalší. súhlasil.

Zaregistrujte sa do Dexerto Zadarmo a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

„Nemyslel som si, že by mohli urobiť oznámenia správne, namiesto toho pridali toto. Taký bujný lol,“ povedal ďalší. „BA už nie sú užitočné.“ Ak ľudia pred štrajkom presne vedia, aké sú škody, vždy môžu včas odísť,“ komentoval ďalší.

Článok pokračuje po inzeráte

Niektorí hráči však tvrdili niečo iné a tvrdili, že killstreak funguje lepšie ako dokončovací ťah pre zostrelených hráčov, než sa ho snažiť použiť namiesto zbrane.

„Choď dole a skonči úderom. Som v poriadku. Je lepšie byť taký, aký je teraz, ako bežať míľu a ešte sa pri tom zabiť,“ povedal jeden. „Teraz je to objektívne lepšie.“ PA sú aj tak celkom bežné. Vyvažuje to,“ ďalší bol pridaný.

Článok pokračuje po inzeráte

Keďže nové upozornenie bolo pridané pred chvíľou, je nepravdepodobné, že vývojári v dohľadnej dobe vykonajú zmeny, ale možno by to bolo potrebné zvážiť neskôr.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close