Technológie

Najdlhší zoznam trofejí Final Fantasy 7 Rebirth bol zverejnený, odomknúť ich treba 61

Ak chcete dokončiť všetko, čo Final Fantasy VII Rebirth ponúka, Square Enix predpovedá 100 hodín hrania a jeho zoznam trofejí to teraz podporuje. Ak chcete mať vo svojom profile PS5 vedľa názvu Platinum, budete musieť odomknúť 60 trofejí, čo je asi o 10 viac ako štandardný titul tejto úrovne. Je potrebné znova prejsť na tvrdú obtiažnosť a musíte prejsť na úroveň 70.

Bronzové trofeje sú samozrejme spojené s vývojom príbehu spolu so zoznamom trofejí (ktorý si môžete pozrieť celý Powerpix) má spolu 14 kapitol. Je to vlastne o štyri menej ako Final Fantasy VII Remake, no už teraz vieme, že Rebirth je podstatne väčšie a otvorenejšie RPG. Musíte splniť každý quest v hre, no vašou odmenou je len bronzová trofej.

Niektoré zo situačných trofejí zahŕňajú naverbovanie všetkých Midkarských 7. peších divízií na prehliadku v Junone, získanie ocenenia za excelentnosť v Junon Parade a víťazstvo v Kráľovninom krvnom turnaji. Zberateľské predmety sa zdajú byť vecou vo Final Fantasy VII Rebirth; Zdá sa, že majú podobu globálneho Intelu a Protorlixu. Darujte predmety do pokladnice spravovanej Johnnym a na konci dostanete zlatú trofej.

Opäť môžete Pozrite si kompletný zoznam trofejí na Powerpyx, a teraz začnite pracovať na tom, ako odomknúť platinovú trofej. Samozrejme, na vydanie máme pripraveného sprievodcu trofejami. Strieľate na 100%, alebo je vám to jednoducho jedno? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

READ  Skyrim Babička je teraz nasledovníkom Skyrimu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close