Technológie

Nedeľné noviny | Brokovnica Rock Paper

Nedele sú na hľadanie odporúčaní kníh. Prezrite si najlepšie články týždňa o hrách a témach súvisiacich s hrami.

Pre The Verge Mia napísala o Sato Správna webová stránka. Tu je návod, ako Google navrhol/sterilizoval web, takže každá webová stránka musí spĺňať jeho opatrenia.

Mnohé webové stránky však robia to, čo chce Google alebo čo odporúčajú odborníci na SEO, aj keď neexistuje žiadna záruka, že to bude fungovať. Google zadržiava manuály a jasné odpovede. Dajte viac a každý môže hrať na počítači. V tejto prázdnote tvorcovia a prevádzkovatelia webových stránok hádžu veci na stenu, aby videli, čo sa na nich nalepí. Keď začnú navrhovať svoju stránku pre Google, je ľahké, že aj ich obsah bude navrhnutý pre Google.

Na PC Gamer sa rozprávajú Tim Clark a Morgan Park (sladké rýmované duo). O hrách na priame služby a ich nehorázne drahej kozmetike. Debata sa dotýka toho, či sú tieto ceny dobré, pretože kupujúci si túto kozmetiku myslia, že sú dobré. Myslím tým, že je mi to úplne jedno, pokiaľ neplatia za výhru. Samozrejme, bolo by pekné, keby boli lacnejšie! Ale hej, ak si môžem hru lepšie užiť bez pištole v tvare draka, E.

Tim: Zjavná otázka vždy, keď sa tieto veci objavia, je „Prečo niekto platí tieto hlúpe ceny?“ Už sme zistili, že som taký blbec, a úprimne, nemám nič iné ako rešpekt k ľuďom ako Phil Savage v našom tíme, ktorí hrali Destiny 2, ale nikdy si nekúpili ani jednu položku od Eververse. Brutálna pravda je, že vydavatelia účtujú tieto ceny nielen preto, že – akokoľvek smiešne to znie – údaje im hovoria, že je to tá správna suma, aby zarobili viac peňazí. Či sa nám to páči alebo nie, taký je kapitalizmus, baby.

Nevyhrateľný článok od Jaya Costella Oceán považuje za sociálne vybudovaný priestor. Costello skúma, ako si na plti prispôsobujeme more, vrátane plnenia pirátskych nákladov a zlého napichovania rýb.

V hre Raft samozrejme odpadá otázka, kde ste sa naučili stavať plť a všetko s tým spojené vybavenie na prežitie. Spoločenská schopnosť námorníctva je však v popredí, najmä pri hraní v skupine. Na plti môžete vždy robiť viac ako jednu vec; Postavte si nové kúsky člna, hľadajte a objavujte ostrovy, plavidlá, konzervovanie prísad, farmárčenie a varenie a ďalšie.

Pre The Guardian Dominic napísal o Diamondovi Objavte videohry YouTube Premium…a praje si, aby ho nikdy nevidel. Úprimne si nemyslím, že YouTube bude ponúkať prémiové hry, čo by Diamondove slová urobili dobre.

Ale hrať ich je ako hrabať sa v nose: sú príjemné na dotyk, ale viete, že by ste nemali. Apple Arcade nemá nič, čo by ma lákalo hrať tieto ponuky, a to je to, čo musia urobiť, aby zmenili príležitostného hráča. Možno sa páčia hráčovi, takže sa neobťažujú ležérne sa obliekať alebo sprchovať a ležať v pyžame pokrytom fazuľou zo včerajšej večere.

Veľmi sa mi páči séria Design Delve od Second Wind. Nič viac. Na zdravie!


Hudba tohto týždňa je „Áno, a?“ Autor: Ariana Grande. Tu to je Odkaz na YouTube A Odkaz na Spotify. Ariana to robí znova, banger.

Pekný víkend všetkým!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close