Technológie

Nový iPad Pro funguje dobre v teste extrémneho ohybu, čím prekonáva predchádzajúcu generáciu

The Nový iPad Pro Tu je to a nevyhnutné záťažové testy YouTube sú už online. Jerry Rick je všetko A Vydaný AppleTrack Ich videá o teste ohybu a obe dospeli k rovnakému záveru: Nový iPad Pro dobre drží extrémnu silu a je odolnejší voči ohýbaniu pri bežnom používaní.

AppleTrack Na porovnanie, M2 iPad Pro a nový M4 iPad Pro zopakovali rovnaké krivky, zatiaľ čo M4 iPad Pro vyšiel takmer bez ujmy, M2 iPad Pro mal v jednom rohu pri fotoaparátoch jednoznačné zvlnenie. JerryRigEverything chválil zariadenie za jeho „úrovne štrukturálnej integrity čiernej mágie“, prinajmenšom pri horizontálnom ohnutí.

Zariadenie bolo ľahšie namáhané vertikálnym ohybom, pravdepodobne v dôsledku sily idúcej proti osi novej výstužnej vnútornej konštrukcie a slabosti otvorov nabíjacieho portu v spodnej časti.

Zatiaľ čo iPady sa ohýbajú takmer akoukoľvek silou, tablet sa vracia do normálneho tvaru takmer vo všetkých bežných situáciách. Na získanie trvalej krivky potrebovali testery väčšiu silu, než by ste očakávali od bežného každodenného života.

A možno ešte pôsobivejšie je, že aj po vystavení extrémnym úrovniam sily všetky iPady pracovali s najviac zakrivenými a rozbitými sklenenými povrchmi – vrátane kamier a odozvy dotykovej obrazovky.

Aspoň na základe týchto prvých dojmov to nevyzerá, že by sa rok 2018 zopakoval #BendGate. Táto kontroverzia vznikla, keď vyšiel nový tvarový faktor 2018 iPad Pro a niektorí zákazníci našli zariadenie dokonca zakrivené v spodnej časti. Bežné používanie, niekedy ohnuté priamo z krabice.

Neskoršie revízie, vrátane tejto najnovšej generácie 2024, v skutočnosti nevykazujú rovnaké príznaky. Stále sa však musíte obávať, ak svoj iPad vložíte pod množstvo ťažkých kníh v taške.

Ak chcete vidieť, ako sa M4 iPad Pro darí v teste odolnosti proti ohybu, pozrite si ich videá tu:

READ  Zástupcovia štátov AFRA na stretnutí pred valným zhromaždením MAAE schvaľujú výročnú správu AFRA za rok 2020

FTC: Používame automatické pridružené odkazy, ktoré generujú príjem. Ďalej.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close