Technológie

Novým prezidentom Blizzardu je bývalý šéf Call of Duty

Po odchode Mikea Ybarru Blizzard oznámil svojho nového lídra: bývalú generálnu manažérku Activision franšízy Call of Duty, Johannu Faris.

Farisova nová pozícia bola oznámená včera večer po jeho prepustení z Microsoftu minulý týždeň. Jeho vymenovanie je prvým novým šéfom štúdia odkedy Microsoft v októbri konečne kúpil Activision Blizzard za 69 miliárd dolárov, po takmer dvoch rokoch schvaľovania regulačnými orgánmi a právnych sporov. Jeho oficiálnym prvým dňom je 5. február budúceho mesiaca.

Faris v e-maile pre zamestnancov Blizzardu priznal, že jeho nová rola v Blizzarde by mohla vyvolať „rozsah reakcií, otázok a obáv“. Hoci Activision, Blizzard a skutočne King sú všetci pod jednou strechou, nový prezident poznamenal, že sú to „rozhodne odlišné spoločnosti s vlastnými jedinečnými hrami, kultúrami a komunitami.“


Recenzia Diablo 4 bez spojlerov – hlavný problém… Recenzia DIABLO 4 PC hry pre jedného hráča

Tu je náš video tím s ich názormi na Blizzard's Diablo 4.

„Spôsob, akým sa Call of Duty ráno prebúdza a ponúka hráčom, sa môže líšiť od úžasných hier v ríši Blizzardu: každá má iné herné zážitky, komunity okolo seba a potrebné modely pre úspech,“ napísal Faris.

„Diskutoval som o tom s vedúcim tímom Blizzardu a vstupujem do tejto úlohy s citlivosťou na túto dynamiku as hlbokým rešpektom k Blizzardu, keď začíname objavovať naše vesmíry ešte vyššie.“

Farries povedal, že je „zaviazaný“ zabezpečiť, aby sa Blizzardu darilo a k svojej novej úlohe bude pristupovať „starostlivo a ohľaduplne“ k personálu a športu.

Microsoft privítal Farisa v novej úlohe šéfa herného štúdia Xbox Matt Booty Email Zamestnancom povedal, že je „nadšený“ z partnerstva s ňou.

Súčasný viceprezident produktového manažmentu Call of Duty, Matt Cox, teraz nahradí Farriesa ako šéfa franšízy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close