Technológie

Objavili sa nové zábery zo zrušenej Kirbyho hry GameCube

Obrázok: Nintendo

GameCube si nenechalo ujsť množstvo veľkých majiteľov Nintenda, no Kirby bol jedným z nich. Druh. Mimo závodnej hry Kirby Air Ride, Pink Buffalo nedostal svoju vlastnú hlavnú hru. Nintendo sa však rozhodlo dať Kirbymu vlastný operačný systém vo fialovej krabičke na obed.

Ako je jednoducho známe Kirby pre Nintendo GameCubeTitul bol vyhlásený v roku 2004 – rok potom, čo skončil pretekanie na Warp Stars. Zosnulý Sadoru Iwada vtedy prezradil v rozhovore Návrat do Kirbyho vysnívanej krajiny HAL Labs pracuje na novej Kirby hre od roku 2000 Kirby 64: The Crystal Shorts Vyšiel von. Môžete si prečítať rozhovor, ktorý obsahuje tri nahrané Kirbyho projekty Web spoločnosti Nintendo je tu.

Dnes Twitter účet @ObscureKirby zdieľal niekoľko nových záberov zo stratenej hry Kirby. Nahrané na YouTube používateľom Foulowe56 – Vymyslel som nejaké ďalšie zábery z hry Ešte v januári – 9-sekundový klip ukazuje niekoľko bežných Kirbyho vylepšení s niektorými efektnými uhlami kamery a nezvyčajným vzhľadom. Krátke zábery sú trochu rozmazané, ale je to sakra veľa.

Zrušený projekt vyzerá ako mix 2,5D a 3D prostredí ako Kirby 64. Jedna úroveň sa nachádza v niektorých ruinách a druhá vo vesmíre (v skutočnosti to vyzerá ako obloha konečného cieľa. Smash Brothers Melee), A vyzerá ako vodná cesta. Zdá sa, že tiež pomáha nepriateľom naskladať Kirbyho, čo sa neskôr použije Kirby Star Allies. Je to fascinujúci a dôležitý objav, ale je to smutné, pretože to tak vyzerá Úžasné.

Čo si myslíte o scénach? Dajte nám vedieť nižšie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close