Zábava

Obrovské nešťastie v markizákovi v Teleráne: Latinskoameričanovi (43) tiekli slzy … Rozbil drahé sklo za tisíce eur!

Lukáš Latinák zažil v tej chvíli obrovský šok a možno najnepríjemnejšie pocity. Našťastie to bol všetko dobre naplánovaný žart. Lukáša Latináka pozvali do populárnej zábavnej šou Dan Dangl a Adela Vinczeová s názvom 2 na 1. Práve tu mali možnosť včera večer sledovať diváci televízie Markíza.


Herečka latinského herca (43) v nákupnom centre: Nezmyselné výkriky … Predavačka sa obávala o jeho zdravie!


A rozhodne sa bolo na čo pozerať … Latinskoameričan nemal najmenšie podozrenie, že by sa pre neho niečo mohlo stať, keď dostal pozvánku na rannú šou Teleráno. Ako vyučený sklár mal podporovať nadchádzajúcu výstavu vzácnych sklenených predmetov. Druhá časť vstupu sa konala na markizáckom dvore, kde sa konala aj ukážka spomínaných „vzácnych“ kusov.

Latinka rozsvietila delo.

Zdroj: TV MARKÍZA

Práce boli zamerané priamo na falošné logo televízie Markíza.
V Markíze obrovské nešťastie

Zdroj: TV MARKÍZA

Televízny vstup však bol veľmi dômyselne spojený s predstavením historického šermu. Na dvore boli vystavené rôzne meče a historické zbrane. Vrátane starých diel. No a moderátorka a herec postupne dostali príležitosť skúsiť ho zastreliť. Tretia, ktorá bola určená pre Lukáša, bola zameraná presne na falošné logo Markízy. A bolo zavesené tesne nad vzácnou expozíciou.

Vypadnuté logo rozbilo výstavu sklenených predmetov.
V Markíze obrovské nešťastie

Zdroj: TV MARKÍZA

Lukáš Latinák to momentálne nezaujímal.
V Markíze obrovské nešťastie

Zdroj: TV MARKÍZA

Stačilo podpáliť delo a katastrofa bola na svete – drahý exponát bol za chvíľu úplne zničený. V rukách známeho herca a naživo. Na jeho tvári bolo vidieť hrôzu, dokonca sa mu v očiach zjavili aj slzy. „Frajer!“ oznámil Latinák. Po niekoľkých otázkach, kto to zaplatí a výstava bola poistená, sa po boku herca objavili vraky, ktoré boli zodpovedné za celé zajatie.

„Zničili ste storočnú výstavu!“ Dangl oznámil a Adela sa pridala: „Luke, ako si to mohol urobiť?!“ Herec urobil iba jednu vec: „Vy svine!“ Potom Dangl vysvetlil, že zbierka vzácneho skla, o ktorej sa hovorilo v televíznom vstupe, vlastne nebola porušená, ale o bežne dostupné poháre za 15 eur. „Zabijem ťa!“ povedal Latinák a dodal: „Takže teraz som na chvíľu zomrel a teraz som tu znova!“

READ  West Ham 1-1 Burnley: Maxwell Garnett nepremárnil penaltu, Claret's Sean začína život s nerozhodným výsledkom | Futbalové správy
-->

Po zistení, že to bol všetko iba žart, mal Lukáš Latinák slzy v očiach.
V Markíze obrovské nešťastie

Zdroj: TV MARKÍZA

V Markíze obrovské nešťastie

Zdroj: TV MARKÍZA

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close