Veda

Ochsner podáva prvú vakcínu COVID-19

Prvá očkovacia látka COVID-19 bude podaná v lekárskom centre Ochsner v pondelok ráno. Živý prenos prvej podanej dávky sa začne o 10:30 guvernér John Bel Edwards. Dr. Joseph Kanter z ministerstva zdravotníctva v Louisiane v nedeľu oznámil, že do štátu smeruje prvá várka vakcíny Pfizer COVID-19. Edwards minulý týždeň uviedol, že v prvom týždni sa očakáva, že Louisiana dostane 39 000 vakcín a 40 000 dávok v druhom týždni. Edwards uviedol, že štát bude postupovať podľa odporúčaní CDC a prvé dávky bude distribuovať zdravotníckym pracovníkom a rizikovým populáciám ošetrovateľstva. domáce nastavenia. Kanter pripomenul verejnosti, že teraz viac ako kedykoľvek predtým je potrebné, aby ľudia dodržiavali obmedzenia týkajúce sa koronavírusov, pretože prípady narastú po celej krajine. Očakáva sa, že široká verejnosť dostane vakcíny až na jar alebo v lete budúceho roka.

Prvá vakcína COVID-19 sa bude podávať v Ochsnerovom lekárskom centre v pondelok ráno.

Živý prenos prvej podanej dávky sa začne o 10:30

Zúčastní sa ich guvernér John Bel Edwards.

Tento obsah sa importuje z Twitteru. Rovnaký obsah môžete nájsť v inom formáte alebo viac informácií na ich webových stránkach.

Dr. Joseph Kanter z ministerstva zdravotníctva v Louisiane v nedeľu oznámil, že do štátu smeruje prvá várka vakcíny Pfizer COVID-19.

Tento obsah sa importuje z Twitteru. Rovnaký obsah môžete nájsť v inom formáte alebo viac informácií na ich webových stránkach.

Edwards minulý týždeň uviedol, že v prvom týždni sa očakáva, že Louisiana dostane 39 000 vakcín a 40 000 dávok v druhom týždni.

READ  Jeden mŕtvy a 22 hospitalizovaných v ohnisku listérie viazanej na Floridu

Edwards uviedol, že štát sa bude riadiť odporúčaniami CDC a prvé dávky bude distribuovať zdravotníckym pracovníkom a rizikovým populáciám v zariadeniach opatrovateľských služieb.

Kanter pripomenul verejnosti, že teraz viac ako kedykoľvek predtým je potrebné, aby ľudia dodržiavali obmedzenia týkajúce sa koronavírusov, pretože prípady narastú po celej krajine.

Očakáva sa, že široká verejnosť dostane vakcíny až na jar alebo v lete budúceho roka.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close